ثبت برند ظروف پلاستیکی

ثبت برند ظروف پلاستیکی

ثبت برند ظروف پلاستیکی

ثبت برند ظروف پلاستیکی با توجه به نیازهای مردم و بازار یکی از مهمترین و پرسود ترین راه های کسب درآمد میباشد. همچنین امروزه برای رفاه و راحتی سرو کردن غذا از ظروف پلاستیکی بسیار محکم و شیک در طرح ها و رنگ های مختلف استفاده میشود که این ظروف جایگزین ظروف چینی و مسی و.. شده است. باید به این نکته اشاره کرد که با ثبت برند ظروف پلاستیکی خود به را حتی میتوانید با همکاران خود در این زمینه رقابت سالم تری داشته باشید.

ثبت برند مزیت های زیادی دارد که در این جا به مهمترین آن ها اشاره میکنیم:

1-شناخته شدن نام تجاری و لوگو باعث میگردد که در امر تجارت رقابت قوی تر و سالم تری داشته باشید. با توجهبه اینکه امروزه امر بازاریابی در جهان بسیار گسترده شده با ثبت علامت تجاری میتوان به راحتی در امر بازاریابی پرداخته و به تجارت سالم و قوی تری دست یابید.

2-قانونی بودن علامت تجاری باعث میگردد که اگر اشخاصی بخواهند از نام تجاری شما استفتده کرده یا آن را به ثبت برسانند شما از طریق قاونی به راحتی میتوانید اقدام کنید و جلوگیری نمایید و حتی در صورت استفاده از نام شما میتوانید طبق قانون ضرر و زیان وارد شده را دریافت کنید.

3-ثبت برند برای شناخته شدن ایده ها و طرح ها و همچنین اسامی منحصر به فرد جدید فرصت مناسبی میباشد که بتوانند در جهان و بازار کار خود را معرفی نمایند و به رقابت بپردازند.

4-ثبت برند یک دارایی و سرمایه ارزش مند میباشد که شما میتوانید با شناخته شدن آن اقدام به ایجاد شعب یا نمایندگی برای خود و یا همکار با افراد دیگر داشته باشید و همچنین در صورت کناره گیری از صنف مورد نظر با واگذاری برند خود به دیگران به راحتی و با دریافت مبالغ بالا میتوانید ابن کار را انجام دهید.

مدارک مورد نیاز ثبت برند حقیقی:

1- کپی کارت  ملی و شناسنامه

2-کپی مجوز مربوطه

3-در صورت  لاتین بودن کلمه کارت بازرگانی

4-نمونه طراحی شده لوگو

5-گواهی امضاء شخص

مدارک مورد نیاز ثبت برند حقوقی:

1-روزنامه های تاسیس و تغییرات شرکت

2-کپی کارت ملی و شناسنامه حق امضا داران شرکت

3-کپی مجوز مربوطه و در صورت لاتین بودن کلمه کارت بازرگانی

4- گواهی امضاء حق امضاء داران

برچسب ها : ثبت برند ظروف پلاستیکی ثبت برند مراحل ثبت برند ظروف پلاستیکی نحوه ی ثبت برند ظروف پلاستیکی هزینه ثبت برند ظروف پلاستیکی

25 آذر 13:09 بعد از ظهر(2 سال پیش)

برای این پست هیچ نظری ثبت نشده است !

ارسال نظر