راز موفقیت شرکت های بزرگ چیست؟

آیا شما از راز موفقیت شرکت های بزرگ اطلاع دارید؟ آیا می دانید که چگونه می توان در مدت زمان مشخصی پس از ثبت شرکت و رتبه بندی شرکت خود، به موفقیت رسید؟ ما در اینجا سعی کردیم راز موفقیت شرکت های بزرگ و افراد موفق را از زبان خودشان بشنویم. با ما همراه باشید.

راز موفقیت شرکت های بزرگ - ثبت یکتا

راز موفقیت شرکت های بزرگ

  • انگیزه برای طی کردن مسیر موفقیت: اشتیاق

اولین عاملی که منجر به موفقیت می شود، اشتیاق افراد می باشد. یکی از طراحان اتومبیل به نام "فرمین توماس"، عامل اشتیاق را به عنوان انگیزه افراد و هدایت بخش برای دستیابی به موفقیت می داند. کسانی که به کار خود عشق داشته و انگیزه آن ها تنها کسب درآمد نیست، در شغل خود موفق هستند. چنین افرادی در آینده نه چندان دور به درآمد نیز می رسند.

 

  • تمرکز بر هدف

فیلمساز معروف به نام "نورمن جویسن" داشتن هدف واحد و تمرکز بر آن را از عوامل موفقیت افراد دانست.

 

  • کار مساوی است با تفریح!

تلاش و کار زیاد را می توان از دومین عامل موفقیت دانست. مدیرعامل یکی از بزرگترین شرکت های جهان به نام " روپرت مورداک "، کار و تلاش را عامل موفقیت شرکت خود دانسته است و به نظر او، چیزی که بهای زیادی داشته باشد، کار و تلاش بیشتری نیز می طلبد. پس از اطمینان از ثبت شرکت خود، این کار و تلاش می تواند برای شما حتی سرگرم کننده باشد. کسانی که به کار به عنوان وسیله سرگرمی خود نگاه می کنند، سخت برای آن تلاش می کنند و از انجام کار و تلاش زیاد خود لذت می برند.

 

  • تمرین و سعی مداوم و همیشگی

"الکس گاردا" که مدیرعامل شرکت موفق تولید بازی های رایانه ای است، معتقد است موفقیت فرمول جادویی ندارد و فقط به تمرین و ارتقای مهارت های خود نیاز دارد.

 

  • ارائه خدمات باکیفیت

یکی از پزشکان و استادان جراحی دانشگاه های آمریکا به نام "شرویت نولاند"، ارائه خدمات باکیفیت و ارزشمند به مردم را از عوامل مهم موفقیت شرکت ها و اشخاص دانست.

 

  • داشتن ایده های خلاق

"بیل گیتس" یکی از ثروتمند ترین مردم جهان و مدیرعامل شرکت ماکروسافت می گوید:" من یک ایده ناب و فوق العاده داشتم و می خواستم نخستین شرکت تولیدکننده نرم افزارهای ویژه رایانه های شخصی و خانگی را راه اندازی کنم و به هدف خود رسیدم!" و توانست به ایده و هدف خود برسد.

 

  • داشتن اراده محکم و محرک

دانشمند علوم دریایی به نام به نام "دیوید گالو"، داشتن اراده محکم و محرک را جزو عوامل موفقیت دانسته و تاکید زیادی بر آن دارد. کسانی که دارای اعتماد به نفس زیادی هستند، می توانند در تصمیم های خود محکم و با اراده باشند. اکثر افراد، از مادرهای خود به عنوان منبع انرژی و ایجادکننده انگیزه و دادن اراده محکم، یاد می کنند.

 

  • تحمل مشکلات و سختی ها

اگر بخواهیم یکی از عوامل موثر در موفقیت را ذکر کنیم، عامل سماجت و صبر هنگام برخورد مشکلات، تنها عامل برای غلبه بر سختی ها و ناملایمات می باشد. این خیلی مهم است که شما بتوانید روحیه خود را حفظ کرده و انتقادها و فشارهای اطرافیانتان، شما را دلسرد و ناراحت نکند.
 

هم چنین بخوانید:

7 راه برای برند سازی کسب و کار شما

راهکارهای افزایش انگیزه در کارکنان و افزایش فروش

نویسنده : ثبت یکتا
آخرین بروز رسانی: ۲۶ آبان ۱۰:۰۸ قبل از ظهر(2 سال پیش)

نظرات


نظر شما چیست؟

مطالب مرتبط