هزینه ثبت شرکت و هزینه ثبت برند چقدر است؟

هزینه ثبت شرکت و هزینه ثبت برند چقدر است؟

هزینه ثبت شرکت به خاطر هزینه های مختلف مانند حق الثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها، حق الوکاله وکیل برای ثبت شرکت، هزینه آگهی ها و هزینه های پستی زیاد می باشد. هزینه ثبت برند نیز به همین دلایل متفاوت است که در ادامه بیان خواهیم کرد.

نوع شرکت، موضوع شرکت و تعداد نفرات شرکت نیز در هزینه ثبت شرکت موثر است. به عنوان مثال به دلیل پیچیدگی های ثبتی و اداری ثبت شرکت، هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص با یکدیگر متفاوت است. هم چنین موضوع ثبت شرکت نیز در تفاوت قیمت تاثیرگذار است. در صورتی که موضوع فعالیت شرکت دارای موارد مختلفی بوده و طولانی باشد، هزینه ثبت شرکت افزایش می یابد.

هزینه ثبت شرکت و هزینه ثبت برند - ثبت یکتا

هزینه ثبت برند برای فیش های واریزی و پرداخت های دولتی می باشد. اولین هزینه ثبت برند مربوط به هزینه ثبت اظهارنامه است که براساس حقیقی یا حقوقی بودن شخصیت متقاضی ثبت برند، متفاوت می باشد. هم چنین طبقات مورد تقاضا و تعداد کالاهای درخواستی در هزینه ثبت برند موثر است. پس از پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه و آگهی نوبت اول، هزینه دوم بایدپرداخت شود. در صورتی که هزینه آگهی روزنامه رسمی پرداخت نگردد، تمامی زحمات قبلی ازبین رفته و هزینه شما ازبین می رود.

نکته ای که در این میان باید به آن توجه کرد این است که افرادی که برای ثبت شرکت و ثبت علامت تجاری اقدام می کنند و برنامه های بلند مدت تجاری دارند، در مدت زمان کوتاهی، علاوه براینکه تمام هزینه های ثبتی به آن ها برگردانده می شود، چندین برابر این مبلغ سود می کنند. هم چنین می توان با افزایش سهامداران و شرکاء، هزینه های ثبتی را برای هر فرد کاهش داد.

زمانی که افرادی تصمیم به شروع یک فعالیت تجاری با مشارکت یکدیگر می گیرند، نیازمند ثبت شرکت هستند. شرکت ها انواع مختلفی دارند که انتخاب آنان بسته به نیاز و شرایط شرکاء متفاوت است. امروزه در ایران پرکاربرد ترین انواع شرکت، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت با سهامی خاص است. ثبت شرکت قانونمداران یکتا در تمام مراحل ثبت شرکت ، ثبت موسسه و سایر خدمات ثبتی در کنار شما خواهد بود. کافیست با ما تماس بگیرید.

ما در ثبت یکتا مفتخریم با کادری حرفه ای و وکلای مجرب شما در زمینه ثبت برند - نماد تجاری یاری کنیم. در صورتی که کار خود را به ما بسپارید نیازی به هیچ گونه مطالعه و دانش شما در زمینه مراحل ثبت برند نیست. کافیست با ما تماس بگیرید تا تمام مراحل ثبت برند را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام دهیم.

در زیر انواع هزینه ثبت برند و هزینه ثبت شرکت توسط ثبت یکتا را برای شما آورده ایم. با مقایسه و جستجویی ساده می توانید کمترین هزینه ثبت شرکت و ثبت برند را فقط در قانونمداران یکتا پیدا کنید.

 

انواع هزینه ثبت شرکت و هزینه ثبت برند

ثبت شرکت با مسئولیت محدود حق الوکاله وکیل دادگستری + کارمزد کارگزار

350,000

ثبت شرکت سهامی خاص

حق الوکاله وکیل دادگستری + کارمزد کارگزار 350,000

ثبت موسسه

حق الوکاله وکیل دادگستری + کارمزد کارگزار 350,000

ثبت شرکت تعاونی

حق الوکاله وکیل دادگستری + کارمزد کارگزار 5,000,000

تنظیم و ثبت صورتجلسه تغییرات

حق الوکاله وکیل دادگستری + کارمزد  250,000

تشکیل پرونده مالیاتی و پیش ثبت نام سامانه کد اقتصادی

کارمزد کارگزار 400,000

ثبت نام و ثبت علامت تجاری(ثبت برند حقیقی)

حق الوکاله وکیل دادگستری + کارمزد کارگزار

800,000

ثبت نام و ثبت علامت تجاری(ثبت برند حقوقی)

حق الوکاله وکیل دادگستری + کارمزد کارگزار

1,000,000

ثبت نام ارزش افزوده

کارمزد کارگزار 150,000

اخذ کارت بازرگانی و تنظیم مدارک

استعلام مدارک + کارمزد کارگزار 1,200,000

پلمپ دفاتر قانونی

کارمزد کارگزار 50,000

ثبت اختراع

حق الوکاله وکیل دادگستری + کارمزد کارگزار 800,000

 

برچسب ها : هزینه ثبت شرکت هزینه ثبت برند ثبت شرکت ثبت برند ثبت علامت تجاری ثبت شرکت ها انواع هزینه ثبت شرکت ثبت یکتا

24 شهریور 10:06 قبل از ظهر(2 سال پیش)

برای این پست هیچ نظری ثبت نشده است !

ارسال نظر