اخذ جواز تاسیس صنایع و سایر انواع مجوز در کمترین زمان

اولین سوالی که در زمینه اخذ جواز تاسیس ممکن است برای شما پیش بیاید این است که اصلا جواز تاسیس چیست؟ و در پی آن بپرسید ، چه کسانی نیاز به اخذ جواز تاسیس دارند؟ و اگر در پی یافتن پاسخ این دو سوال متوجه شوید که شما جزء افرادی هستید که نیاز به اخذ جواز تاسیس دارید حال با این سوال مواجه می شوید که اولین گام برای دریافت جواز تاسیس چیست و چه مدارکی مورد نیاز است؟

برای یافتن پاسخ این سوالات لطفا با ما همراه باشید.

جواز تاسیس چیست؟

جواز تاسیس صنایع جوازی است که به شخص یا شرکت برای انجام فعالیت، تولید یا سرمایه گذاری داده می شود.

چه کسانی نیاز به اخذ جواز تاسیس دارند؟

جواز تاسیس صنایع برای کسانی که کار تولید دارن یا می خواهند برند ثبت کنند یا کسایی که زمین خریده اند و می خواهند کارخانه تاسیس کنند، گرفته می شود.

اولین گام برای دریافت جواز تاسیس چیست؟

در صورتی که بخواهید به صورت اینترنتی اقدام به دریافت جواز تاسیس نمایید می توانید با مراجعه به سامانه بهین یاب به آدرس http://behinyab.ir/ و ورود به بخش صدور جواز تاسیس درخواست خود را ثبت نمایید. اما ما در ثبت یکتا به منظور دریافت هرچه سریع تر جواز تاسیس بدون مراجعه به سامانه بهین یاب، به صورت حضوری از طریق وزارت صنایع و معادن درخواست شما را پیگیری می نماییم. و همچنین لازم به ذکر این نکته است که ثبت یکتا جواز شما را از تهران دریافت خواهد کرد که موجب افزایش اعتبار جواز تاسیس خواهد بود.

چه مدارکی برای اخذ جواز تاسیس مورد نیاز است؟

شخص حقیقی هستید؟ پس فقط کافیست کارت ملی، شناسنامه و کارت پایان خدمت خود را در اختیار ما قرار دهید.

شخص حقوقی هستید؟ کارت ملی، شناسنامه و کارت پایان خدمت مدیر عامل به همراه روزنامه تاسیس و اساس نامه شرکت.

 

ما در ثبت یکتا همواره در خدمت شما خواهیم بود، در صورتی که ثبت یکتا را برای دریافت جواز خویش انتخاب کرده اید به شما این اطمینان را می دهیم که در کمترین زمان و با صرف کمتری هزینه و پیگیری امور شما به صورت حضوری برای شما اقدام به اخذ جواز تاسیس نماییم. در عین حال اگر تمایل دارید از طریق سامانه بهین یاب شخصا اقدام به اخذ جواز تاسیس نمایید، ما به عنوان مشاور به صورت رایگان در کنار شما هستیم و با کمال میل پاسخگوی سوالات شما در رابطه با اخذ کارت تاسیس همچنین ثبت شرکت و موسسه، رتبه بندی شرکت ، ثبت برند و... هستیم.  

با ما تماس بگیرید :

ثبت برند، ثبت شرکت ، رتبه بندی و اخذ گرید در تهران 02166501809 | 02166502188 | 09127152571 | 09126010223

ثبت برند، ثبت شرکت ، رتبه بندی و اخذ گرید در کرج 19 الی 02634218014 | 09123438517| 09124991554

مطالب مرتبط

قرارداد کار معین یکی از انواع قرارداد کار است که برای انجام فعالیت و کارهای معین و مشخص منعقد می‌شود و با ایفای تعهدات طرفین قرارداد خاتمه می‌یابد. زمان در این‌گونه قراردادها تأثیری ندارد، مگر این‌که قرارداد تلفیقی از کار معین و زمان معین باشد.

مرز بین قراردادهای کار معین و قراردادهای پیمانکاری بسیار به هم نزدیک است، چراکه در پیمانکاری نیز انجام پروژه به صورت یکپارچه به پیمانکار محول می‌شود. تعهد به نتیجه همان‌گونه که در پیمانکاری مهم است در قرارداد کار معین نیز وجود دارد.

ادامه مطلب

در سال های اخیر برای افزایش توان فنی و اجرایی و ارتقاء کیفی پیمانکاران عمرانی ، جایگاهی با عنوان امور پیمانکاران فنی و عمرانی شهرداری تهران مستقر در اداره کل هماهنگی مناطق و سازمان ها تشکیل گردیده که پیمانکاران بعد از اخذ رتبه پیمانکاری میبایست با ثبت نام در امور پیمانکاران فنی و عمرانی جهت اخذ این کارت اقدام نمایند. این کارت نشانه شناسایی و انسجام پیمانکارن میباشد.

ادامه مطلب