شرایط ثبت شرکت نسبی به چه صورت است؟

شرایط ثبت شرکت نسبی به چه صورت است؟

در ثبت شرکت نسبی شرکا به نسبت سرمایه و سهامی که دارند، مسئولیت برعهده می گیرند. تفاوت شرکت نسبی و شرکت تضامنی این است که شرکا در شرکت تضامنی باید تضمین کنند که مسئولیت پرداخت قرضهای شرکت به طلبکاران را برعهده میگیرند اما همانطور که از اسم شرکت نسبی پیداست، در شرکت نسبی شرکا به نسبت سهم و سرمایه خود مسئول پرداخت قرض های شرکت هستند. به این معنی که اگر قرض های شرکت از سرمایه شرکت بیشتر باشد، کسی که نصف سهم شرکت را خریده، مسئول پرداخت نصف قروض می باشد و برای بقیه افراد نیز به همین نسبت است.

برچسب ها : ثبت شرکت ثبت شرکت نسبی شرایط ثبت شرکت نسبی مدارک ثبت شرکت نسبی

نویسنده : ثبت یکتا
۰۸ آذر ۱۰:۰۹ قبل از ظهر(2 سال پیش)

6 ترس برای راه اندازی کسب و کار جدید

6 ترس برای راه اندازی کسب و کار جدید

شاید تعجب کنید ولی اکثر افراد از شغل خود ناراضی هستند. شاید در ابتدای کار از علاقه به شغل خود و مزایای آن برای شما بگویند اما پس از مدتی میبینید از کار و شغل خود ناراضی هستند. ممکن است شما الان خود صاحب کسب و کار جدیدی باشید. چیزی که در زمان فارغ التحصیلی از دانشگاه کمتر به آن فکر می کردید. شاید در ابتدا دوست داشته باشید که یک کار ثابت داشته و در زمان مشخص شده در آن حضور داشته باشید و مرخصی و درآمد ثابت داشته باشید. اما پس از گذشت زمانی به فکر این می افتید که راه اندازی کسب و کار جدیدی را شروع کرده و پس از مدتی برای ثبت شرکت اقدام کنید. شما باید بالاخره در این زمان بر ترس خود غلبه کرده و آینده درخشانی با راه اندازی کسب و کار جدید برای خود رقم بزنید.

برچسب ها : ثبت شرکت راه اندازی کسب و کار کسب و کار جدید

نویسنده : ثبت یکتا
۱۱ آذر ۰۹:۰۹ قبل از ظهر(2 سال پیش)

در خرید شرکت آماده باید به چه نکاتی دقت کرد؟

در خرید شرکت آماده باید به چه نکاتی دقت کرد؟

یکی از راه ها برای صرفه جویی در وقت کسانی که نمیتوانند پیگیر کارهای ثبت شرکت شوند و فرصت این کار را ندارند، خرید شرکت آماده واگذاری می باشد. برای خرید و فروش شرکت، افراد باید در زمینه موردنظر اطلاعات کافی را به دست آورده و سپس بدون اینکه زمان زیادی برای ثبت شرکت بگذارند یا هزینه زیادی برای این کار صرف کنند، در کسب و کار خود به هدف و نتیجه موردنظرشان دست پیدا کنند. البته نکاتی را باید قبل از خرید شرکت آماده رعایت کنید که ما در این مطلب آن ها را بیان می کنیم.

برچسب ها : خرید شرکت آماده ثبت شرکت خرید و فروش شرکت آماده شرکت آماده خرید و فروش شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۱۹ آذر ۰۳:۰۹ قبل از ظهر(2 سال پیش)

صندوق سرمایه گذاری چیست؟

صندوق سرمایه گذاری چیست؟

آیا می دانید صندوق سرمایه گذاری چیست؟ صندوق سرمایه گذاری در واقع پولی است که از سرمایه گذاران جمع آوری شده است و با یک مدیریت حرفه ای برای به دست آوردن سود نقدی یا افزایش قیمت سهام، در سبدی که دارای انواع اوراق بهادار است، سرمایه گذاری می شود.

برچسب ها : صندوق سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری چیست شرکت سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری

نویسنده : ثبت یکتا
۲۲ آذر ۱۱:۰۹ قبل از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت صادرات و واردات چگونه می باشد؟

ثبت شرکت صادرات و واردات چگونه می باشد؟

برا تعریف صادرات می توان گفت به انتقال کالا یا خدمات از کشوری به کشور دیگر، صادرات گفته می شود و هم چنین کالاهایی که به وسیله تجارت از کشوری به کشور دیگر وارد می شود، واردات گفته می شود. قبل از اینکه بخواهیم در مورد ثبت شرکت صادرات و واردات صحبت کنیم، ابتدا توضیحاتی در این خصوص ارائه می دهیم.

برچسب ها : ثبت شرکت صادرات و واردات ثبت شرکت ثبت شرکت ها مدارک لازم برای ثبت شرکت صادرات و واردات

نویسنده : ثبت یکتا
۰۴ دی ۰۳:۱۰ قبل از ظهر(2 سال پیش)

فواید و مدارک ثبت شرکت تجارت الکترونیک

فواید و مدارک ثبت شرکت تجارت الکترونیک

برای اینکه هدف یک شرکت را بتوان مشخص کرد، باید به موضوع فعالیت آن توجه کرد. برای ثبت شرکت تجارت الکترونیک اگر کلمه غیر هرمی و غیر شبکه ای در موضوع فعالیت شرکت ذکر گردد، نیازی نیست که از مراجع ذیصلاح مجوز اخذ گردد. هم چنین موضوعاتی مانند ارائه سرویس ها و راهکارهای پهنای باند، ارائه خدمات میزبانی وب، تست امنیت سایت، ارائه میزبانی هاست، انتقال دانش راه اندازی سرور و طراحی وب و نصب و راه اندازی انواع سرور های اختصاصی ایرانی و خارجی نیاز به اخذ مجور ندارند.

برچسب ها : ثبت شرکت تجارت الکترونیک ثبت شرکت شرایط ثبت شرکت تجارت الکترونیک شرکت تجارت الکترونیک سهامی خاص شرکت تجارت الکترونیک با مسئولیت محدود

نویسنده : ثبت یکتا
۰۶ دی ۰۴:۱۰ قبل از ظهر(2 سال پیش)

چه مدارکی برای ثبت شرکت های خدماتی لازم است؟

چه مدارکی برای ثبت شرکت های خدماتی لازم است؟

هر فعالیتی که از طرفی برای طرف دیگر انجام می شود و معمولا تعاملات بین کارکنان خدمات و مشتریان می باشد و راه حلی برای حل مشکلات مشتری است، خدمات می گویند. شرکت های خدماتی، شرکت هایی هستند که اموری مانند نظافت ادارات، منازل و شرکت ها را برعهده می گیرند. این شرکت ها با ثبت خود به عنوان ثبت شرکت های خدماتی، دارای چند نوع خدمت هستند که می توان از جمله آن ها به تعمیر و نگهداری ماشین آلات و ساختمان، نگهداری از فضای سبز و ... اشاره کرد.

برچسب ها : ثبت شرکت های خدماتی ثبت شرکت ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت خدماتی سهامی خاص ثبت شرکت خدماتی با مسئولیت محدود

نویسنده : ثبت یکتا
۲۷ مهر ۲۰:۰۷ بعد از ظهر(1 سال پیش)

مدارک و شرایط برای ثبت شرکت تولید مجسمه

مدارک و شرایط برای ثبت شرکت تولید مجسمه

هنر مجسمه سازی از دیرباز در میان انسان های اولیه و حتی غارنشینان وجود داشته است که آثار آن را می توان در حجاری های زیبا و چشم نواز مایاها در پرو مشاهده کرد. در ایران نیز با هنر هایی مانند سنگتراشی، نقاشی، منبت کاری و ... علاقه زیاد خود را به ساخت مجسمه نشان دادند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم این هنر با سایر رشته ها مانند معماری و دکوراسیون درهم آمیخت.  در حال حاضر مجسمه سازی با عناصری مانند آهن، طلا، شیشه، حلب، چوب، پارچه، جواهر و ... انجام می شود که در این میان مجسمه های فلزی بیشترین جلب توجه و علاقه مندان زیادی دارد. بنابراین اگر می خواهید در زمینه مجسمه سازی فعالیت کنید، باید ابتدا اقدام به تاسیس شرکت و ثبت شرکت تولید مجسمه بپردازید. مراحلی برای این منظور وجود دارد که در این مطلب به تفصیل به این موضوع پرداخته می شود.

برچسب ها : ثبت شرکت تولید مجسمه ثبت شرکت ثبت شرکتها ثبت شرکت تولید مجسمه سهامی خاص ثبت شرکت تولید مجسمه با مسئولیت محدود

نویسنده : ثبت یکتا
۱۱ دی ۱۰:۱۰ قبل از ظهر(2 سال پیش)

مراحل ثبت شرکت تولیدی چگونه است؟

مراحل ثبت شرکت تولیدی چگونه است؟

اگر بخواهیم ابتدا شرکت های تولیدی را تعریف کنیم، شرکت هایی هستند که در موضوع فعالیت شرکت، موارد مربوط به فعالیت های تولیدی ذکر شود و تنها تفاوت با شرکت های دیگر، موضوع فعالیت این شرکت ها می باشد. در این مطلب به شرایط، مدارک و مراحل ثبت شرکت تولیدی می پردازیم.

هدف این شرکت ها تولید محصول بوده و برای به دست آوردن درآمد، مواد اولیه خریداری می کنند تا بتوانند محصول تولیدی خود را عرضه کنند و فروش نمایند. این شرکت ها در دوقالب شرکت تولیدی سهامی خاص یا شرکت تولیدی با مسئولیت محدود فعالیت می کنند. برای ثبت شرکت های تولیدی باید به اداره ثبت شرکت ها مراجعه شده و از سازمان هایی مانند سازمان صنایع و معادن، بهداشت و ... مجوز لازم را دریافت کنند.

برچسب ها : ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت ثبت شرکتها مراحل ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت تولیدی سهامی خاص ثبت شرکت تولیدی با مسئولیت محدود

نویسنده : ثبت یکتا
۰۸ اسفند ۰۷:۱۲ قبل از ظهر(1 ماه پیش)

مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک

مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک

افرادی که متقاضی ثبت شرکت تولیدی پوشاک هستند و در موضوع فعالیت شرکت آن ها کلمه «تولید» ذکر شده است، باید با توجه به حوزه ثبتی خود، مجوز لازم را در زمینه تولید اخذ کنند. برای ثبت شرکت تولیدی پوشاک در دوقالب سهامی خاص یا بامسئولیت محدود شرایطی وجود دارد که در ادامه بیان می کنیم.

برچسب ها : ثبت شرکت تولیدی پوشاک ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت شرایط ثبت شرکت تولیدی پوشاک

نویسنده : ثبت یکتا
۱۴ دی ۰۲:۱۰ قبل از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت نساجی (ریسندگی و بافندگی)

ثبت شرکت نساجی (ریسندگی و بافندگی)

تولید پوشاک و نیاز به آن از جمله اقلامی است که در طول تاریخ به آن توجه شده است که سابقه چندهزارساله صنعت نساجی در ایران گواه این ادعاست. صنعت نساجی ایران همگام با دیگر کشور های جهان در قرن یازدهم روی کار آمد. امروزه با به کارگیری ذوق و هنر ایرانی صنعت نساجی کشور دچار تحولات زیادی شده است به گونه ای که ثبت شرکت نساجی اهمیت بسیاری پیدا کرده است.

برچسب ها : ثبت شرکت نساجی ثبت شرکت ثبت شرکت ریسندگی و بافندگی ثبت شرکت نساجی سهامی خاص ثبت شرکت نساجی با مسئولیت محدود

نویسنده : ثبت یکتا
۲۴ دی ۱۲:۱۰ بعد از ظهر(2 سال پیش)

لزوم ثبت شرکت تجاری برای ایجاد شخصیت حقوقی

لزوم ثبت شرکت تجاری برای ایجاد شخصیت حقوقی

برای اینکه بتوانید به شرکت خود شخصیتی حقوقی بدهید، باید برای ثبت شرکت تجاری اقدام کنید. زیرا بر اساس قانون تجارت، شرکت هایی که به ثبت رسیده اند، شخصیت حقوقی دارند.

بر اساس ماده 2 قانون ثبت شرکتها، ثبت شرکت نقطه ای برای رسیدن و ایجاد ماهیت حقوقی برای شرکت است. هیچ شرکتی نمیتواند قبل از ثبت شرکت، دارای شخصیت حقوقی شود. ثبت نقطه پایانی برای تکمیل تشریفات تشکیل شرکت حساب می شود. این قانون که برای افراد متقاضی ایجاد شخصیت حقوقی برای شرکت تجاری بدون ثبت مورد استناد قرار گرفته، برداشتی غیر از این دارد. شخصیت حقوقی شرکت بدون ثبت آن، پیامدهایی مانند مجازات کیفری و انحلال شرکت را به دنبال دارد.

برچسب ها : ثبت شرکت تجاری ثبت شرکت ثبت شرکتها ایجاد شخصیت حقوقی

نویسنده : ثبت یکتا
۲۶ دی ۱۱:۱۰ قبل از ظهر(2 سال پیش)

شرایط و مراحل ثبت شرکت عمرانی

شرایط و مراحل ثبت شرکت عمرانی

یکی از سرمایه گذاری های جذاب و پرطرفدار، سرمایه گذاری در زمینه عمران است که با توسعه و گسترش زندگی شهری در ایران، اهمیت این سرمایه گذاری دوچندان شده است. از موضوعات فعالیت شرکت های عمرانی می توان به نظارت، مشاوره، اجرا، محاسبه و طراحی پروژه های عمرانی شامل اعم از بتنی و فلزی وآجری و سنگی، فعالیت برای احداث شهرک های اداری، تجاری و مسکونی، پل سازی، جاده سازی، تونل سازی، سد سازی و نوسازی بافت های فرسوده و خاکریزی و خاکبرداری اشاره کرد. بنابراین توضیحات، ثبت شرکت عمرانی اهمیت زیادی پیدا می کند و بهتر است این شرکت ها را در قالب شرکت سهامی خاص ثبت کنید زیرا این شرکت ها اعتبار بیشتری خواهند داشت. در شرکت عمرانی سهامی خاص، 35 درصد از سرمایه اولیه شرکت باید واریز شده و برای مدیران مدت زمان تصدی هر دوسال یکبار و برای بازرسان هر یک سال یکبار تمدید شود.

برچسب ها : ثبت شرکت عمرانی ثبت شرکت مدارک ثبت شرکت عمرانی مراحل ثبت شرکت عمرانی شرایط ثبت شرکت عمرانی ثبت شرکتها

نویسنده : ثبت یکتا
۰۳ بهمن ۰۸:۱۱ قبل از ظهر(2 سال پیش)

اهمیت ثبت شرکت دانش بنیان

اهمیت ثبت شرکت دانش بنیان

اگر بخواهیم ابتدا به تعریف شرکت های دانش بنیان بپردازیم می توان گفت شرکت هایی را که در زمینه کاربرد نو آوری و اختراع و گسترش آن و تجاری سازی نتایج توسعه و تحقیق که شامل تولید و طراحی کالا و خدمات است، فعالیت می کنند، شرکت ها یا موسسات دانش بنیان نامیده می شوند. بهتر است بدانید شرکت های دانش بنیان از حمایت های دولتی بهره مند می شوند. این حمایت ها شامل معافیت از پرداخت مالیات، معافیت از پرداخت عوارض حقوقی گمرکی و سود بازرگانی و عوارض مالیاتی به مدت 15 سال و اعطاء تسهیلات کم بهره بلند مدت یا کوتاه مدت یا بی بهره می باشند. بنابراین برای استفاده از این امکانات و حمایت ها، باید برای ثبت شرکت دانش بنیان اقدام کرد.

برچسب ها : ثبت شرکت دانش بنیان ثبت شرکت مزایای ثبت شرکت دانش بنیان شرایط ثبت شرکت دانش بنیان تاسیس شرکت دانش بنیان مدارک برای ثبت شرکت دانش بنیان

نویسنده : ثبت یکتا
۰۳ بهمن ۰۹:۱۱ قبل از ظهر(2 سال پیش)

شرایط و مدارک ثبت شرکت بازرگانی

شرایط و مدارک ثبت شرکت بازرگانی

شرکت های بازرگانی، شرکت هایی با موضوع امور مربوط به بازرگانی می باشند. این امور شامل فروش، خرید، واردات، صادرات و توزیع کالاهای مجاز بازرگانی و دادن نمایندگی به تمامی نمایشگاه های داخلی و خارجی صادرات و واردات است. امروزه امکان ثبت شرکت بازرگانی به دو صورت شرکت بازرگانی سهامی خاص و شرکت بازرگانی با مسئولیت محدود وجود دارد که در ادامه شرایط برای ثبت شرکت بازرگانی را بیان می کنیم.

برچسب ها : ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود اخذ کارت بازرگانی دریافت کارت بازرگانی شرایط ثبت شرکت بازرگانی مدارک برای ثبت شرکت بازرگانی

نویسنده : ثبت یکتا
۰۵ بهمن ۰۸:۱۱ قبل از ظهر(2 سال پیش)

مراحل و شرایط ثبت شرکت باربری

مراحل و شرایط ثبت شرکت باربری

باربری و حمل و نقل در تجارت یک کشور نقش اساسی دارد به گونه ای که بدون آن نمی توان تجارت انجام داد. از گذشته تا به امروز حمل و نقل از طریق دریا و خشکی رواج بوده و به مرور زمان تکامل یافته است. حمل و نقل در کشورهای صنعتی یکی از مسائل مهم می باشد زیرا یکی از وسایلی است که کالا از طریق آن مبادله می شود و هم چنین در امر سیاحت موثر است. به همین دلیل وسایل حمل و نقل نظیر کشتی، هواپیما، راه آهن، اتوبوس و ... در زندگی روزمره انسان دخالت زیادی دارد. بنابراین ثبت شرکت باربری اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

برچسب ها : ثبت شرکت باربری ثبت شرکت ثبت شرکت حمل و نقل شرایط ثبت شرکت باربری مراحل ثبت شرکت باربری

نویسنده : ثبت یکتا
۰۶ بهمن ۱۰:۱۱ قبل از ظهر(2 سال پیش)

مراحل و شرایط ثبت شرکت طراحی سایت

مراحل و شرایط ثبت شرکت طراحی سایت

در این مطلب می خواهیم در مورد یکی از جدیدترین کسب و کارها که امروزه رونق زیاد پیدا کرده و در میان اقشار جامعه به شدت در حال گسترش است، صحبت کنیم. اگر قصد دارید در حوزه آی تی و برنامه نویسی و طراحی سایت فعالیت کنید و شرکت تخصصی برای طراحی سایت و برنامه نویسی راه اندازی و تاسیس کنید، ابتدا باید برای ثبت شرکت برنامه نویسی یا ثبت شرکت طراحی سایت اقدام کنید که اصولا ثبت شرکت طراحی سایت در قالب شرکت با مسئولیت محدود، رایج ترین نوع ثبت شرکت است.

برچسب ها : ثبت شرکت طراحی سایت ثبت شرکت برنامه نویسی ثبت شرکت شرایط ثبت شرکت طراحی سایت مراحل ثبت شرکت برنامه نویسی

نویسنده : ثبت یکتا
۰۸ بهمن ۱۱:۱۱ قبل از ظهر(2 سال پیش)

مدارک و شرایط برای ثبت شرکت جهانگردی

مدارک و شرایط برای ثبت شرکت جهانگردی

در گذشته افراد کمی در اوقات فراغت خود به مسافرت میرفتند اما امروزه با شتاب زیاد تحولات اجتماعی و اقتصادی در کشورها و بهبود شرایط کاری و سطح درآمد افراد، به گشت و گذار و جهانگردی اهمیت و توجه زیادی شده است و مردم در زمان های آزاد خود به این مهم توجه ویژه ای می کنند به گونه ای که طبق پیش بینی سازمان جهانگردی تا سال 2000 و پس از آن، تعداد جهانگردان به 650 میلیون نفر میرسد. بنابراین ثبت شرکت جهانگردی از مسائل مهم است که باید به آن پرداخته شود.

برچسب ها : ثبت شرکت جهانگردی ثبت شرکت ثبت شرگت گردشگری شرایط ثبت شرکت جهانگردی شرایط ثبت شرکت گردشگری مراحل ثبت شرکت گردشگری

نویسنده : ثبت یکتا
۱۰ بهمن ۱۴:۱۱ بعد از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت چند ملیتی

ثبت شرکت چند ملیتی

شرکت ها از جهت تشکیل شدن و دارای شخصیت حقوقی شدن، بر اساس قانون کشور محل تشکیل شرکت عمل می کنند و درواقع تابعیت شرکتهای چند ملیتی مطابق با قانون کشور محل تشکیل است. بنابر قانون ثبت شرکت ها، شرکتی که در ایران تشکیل می شود و مرکز اصلیش ایران باشد، ایرانی است. شرکت چند ملیتی نوع خاصی از شرکت نیست و به دلیل گستردگی عملیات تولیدی اش در کشورهای مختلف، به آن شرکت چند ملیتی گفته می شود و باید برای ثبت شرکت چند ملیتی اقدامات لازم انجام شود.

به عنوان مثال شرکتی که در قالب سهامی عام در ایران تشکیل می شود و در کشور های دیگر، شعب مختلفی دارد و کالای تولیدی در ایران را در آن ها تولید می کند، شرکت چند ملیتی محسوب می گردد. شرکت هایی مانند نوکیا و جنرال موتورز از این قسم شرکت ها هستند.

برچسب ها : ثبت شرکت چند ملیتی ثبت شرکت ثبت شرکت چند ملیتی در ایران انواع شرکت های چند ملیتی تابعیت شرکتهای چند ملیتی

نویسنده : ثبت یکتا
۱۱ بهمن ۱۲:۱۱ بعد از ظهر(2 سال پیش)

شرایط و مراحل ثبت شرکت چند منظوره

شرایط و مراحل ثبت شرکت چند منظوره

کسانی که برای ثبت شرکت چند منظوره متقاضی هستند می توانند در زمینه های صادرات، واردات، تولید و توزیع فعالیت کنند و حوزه فعالیت بسیار گسترده ای دارند. مرزهای فعالیت برای اینگونه شرکت ها از لحاظ داخلی و خارجی مشخص نبوده که باعث شده ثبت شرکت چند منظوره حساسیت و پیچیدگی خاصی داشته باشد. در این مطلب مراحل و مدارک برای ثبت شرکت چند منظوره را بیان می کنیم.

برچسب ها : ثبت شرکت چند منظوره ثبت شرکت ثبت شرکتها مراحل ثبت شرکت چند منظوره شرایط ثبت شرکت چند منظوره

نویسنده : ثبت یکتا
۱۲ بهمن ۰۱:۱۱ قبل از ظهر(2 سال پیش)

شرایط و مراحل ثبت شرکت هلدینگ

شرایط و مراحل ثبت شرکت هلدینگ

شرکتی سهامی که مالکیت سهام شرکت دیگری را برعهده دارد، شرکت هلدینگ می گویند. در این صورت سهام شرکت هلدینگ بیش از 50 درصد سهام در مقابل شرکت زیرمجموعه دیگر می باشد. شرکت هلدینگ دارای نام های مختلفی است که می توان از آن ها به شرکت مادر، شرکت کنترل کننده، شرکت دارنده، شرکت مالک و شرکت صاحب سهام اشاره کرد. در این مطلب مراحل لازم برای ثبت شرکت هلدینگ را بیان خواهیم کرد.

برچسب ها : ثبت شرکت هلدینگ ثبت شرکت ثبت شرکتها مراحل ثبت شرکت هلدینگ مدارک برای ثبت شرکت هلدینگ

نویسنده : ثبت یکتا
۰۲ اسفند ۱۰:۱۲ قبل از ظهر(2 سال پیش)

مراحل ثبت شرکت بیمه چگونه است؟

مراحل ثبت شرکت بیمه چگونه است؟

شرکت بیمه بر اساس قرارداد بیمه موظف است در مقابل هزینه ای که از فرد یا شرکتی که دریافت می کند، زیان وارد شده به بیمه گذار که در صورت بروز حادثه ای ناخواسته به وجود آمده است، پرداخت کند. بر این اساس انواع بیمه های مختلف وجود دارد که قبل از ثبت شرکت بیمه و نحوه ثبت شرکت بیمه، برای شما بیان می کنیم. با ما همراه باشید.

برچسب ها : ثبت شرکت بیمه نحوه ثبت شرکت بیمه ثبت شرکت شرایط ثبت شرکت بیمه

نویسنده : ثبت یکتا
۰۳ اسفند ۱۱:۱۲ قبل از ظهر(2 سال پیش)

شرایط ثبت شرکت حفاظتی

شرایط ثبت شرکت حفاظتی

برای تاسیس و ثبت شرکت حفاظتی مراقبتی باید از طرف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مجوز لازم را دریافت کرد. این موسسات موضوع فعالیتشان محدود است که از آن ها می توان به مواردی از قبیل تاسیس و تغییرات موسسات خدمات انتظامی، حفاظتی، مراقبتی مانند حفاظت از اماکن و تاسیسات خصوصی و دولتی مثل مجتمع های مسکونی و تجاری و محلات، صندوق های قرض الحسنه، حفاظت از شعب غیر مادر و بانک های خصوصی، دولتی و موسسات مالی و اعتباری، تولید و نصب سامانه های حفاظتی الکترونیکی و حمل پول و اوراق بهادار اشاره کرد.

برچسب ها : ثبت شرکت حفاظتی ثبت شرکت ثبت شرکت حفاظتی مراقبتی شرایط ثبت شرکت حفاظتی مراقبتی مراحل ثبت شرکت حفاظتی

نویسنده : ثبت یکتا
۰۵ اسفند ۱۶:۱۲ بعد از ظهر(1 ماه پیش)

چه مدارکی برای ثبت شرکت مهندسی نیاز است؟

چه مدارکی برای ثبت شرکت مهندسی نیاز است؟

شرکت مهندسی شخصیت حقوقی مستقل دارد که برای انجام پروژه های مهندسی توسط مهندسان ثبت می شود. شرکت مهندسی در موضوع فعالیت شرکت و نام شرکت با شرکت های دیگر متفاوت است. برای اینکه برای ثبت شرکت مهندسی اقدام کنید، به مدرک تحصیلی نیازی نیست مگر اینکه در اسم شرکت از واژه "مهندسی" استفاده شود. در اینصورت باید یکی از اعضای این شرکت دارای مدرک مهندسی مرتبط با موضوع شرکت باشد. شرکت مهندسی در دو قالب شرکت مهندسی سهامی خاص و شرکت مهندسی با مسئولیت محدود به ثبت می رسد. در ادامه مدارک و شرایط برای ثبت شرکت فنی مهندسی را ذکر خواهیم ک

برچسب ها : ثبت شرکت مهندسی ثبت شرکت فنی مهندسی شرایط ثبت شرکت مهندسی مدارک برای ثبت شرکت مهندسی ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۲۰ تیر ۱۷:۰۴ بعد از ظهر(9 ماه پیش)

مراحل ثبت شرکت خدمات کشاورزی

مراحل ثبت شرکت خدمات کشاورزی

کسانی که برای ثبت شرکت خدمات کشاورزی متقاضی هستند و موضوع فعالیت آن ها شامل مواردی مانند فرآوری نهاده های گیاهی، تولید نباتات و گیاهان، ساخت، تولید، بسته بندی، ورود و توزیع کلیه آفات نباتی و علف کش ها، حشرات مفید و انگل های مورد استفاده برای آفات نباتی، توزیع و فروش سموم دفع آفات گیاهان، ورود ریشه، بذر پیاز قلمه، نهال و ... باشد، می توانند با گرفتن مجوز از وزارت جهاد کشاورزی برای ثبت شرکت کشاورزی اقدام نمایند.

برچسب ها : ثبت شرکت خدمات کشاورزی ثبت شرکت کشاورزی ثبت شرکت مراحل ثبت شرکت خدمات کشاورزی شرایط ثبت شرکت خدمات کشاورزی

نویسنده : ثبت یکتا
۰۵ اسفند ۱۲:۱۲ بعد از ظهر(1 ماه پیش)

چگونگی و نحوه ثبت شرکت خدمات کامپیوتری

چگونگی و نحوه ثبت شرکت خدمات کامپیوتری

امروزه با توسعه تکنولوژی و فعالیت های مربوط به فناوری و کامپیوتر، اشخاص بیش از پیش علاقه مند شدند تا وارد این حیطه شوند و در آن کار کنند تا بتوانند نیازهای اکثر مردم را در این دنیای مدرن پاسخگو باشند. به همین دلیل ثبت شرکت خدمات کامپیوتری گسترش بیشتری پیدا کرده است و درباره چگونگی ثبت شرکت خدمات کامپیوتری جستجو می شود. شرکت هایی را که موضوع فعالیتشان مربوط به کامپیوتر باشد (سخت افزار یا نرم افزار)، شرکت خدمات کامپیوتری نامیده می شوند. ما در این مطلب شما را با نحوه ثبت شرکت خدمات کامپیوتری آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

برچسب ها : ثبت شرکت خدمات کامپیوتری ثبت شرکت کامپیوتری ثبت شرکت مراحل ثبت شرکت خدمات کامپیوتری شرایط ثبت شرکت خدمات کامپیوتری چگونگی ثبت شرکت خدمات کامپیوتری نحوه ثبت شرکت خدمات کامپیوتری

نویسنده : ثبت یکتا
۰۹ اسفند ۱۱:۱۲ قبل از ظهر(2 سال پیش)

نحوه ثبت شرکت فرهنگی هنری

نحوه ثبت شرکت فرهنگی هنری

شرکت فرهنگی هنری موسسه ای است که برای دستیابی به اهداف فرهنگی و هنری با مسئولیت اشخاص حقیقی یا حقوقی به صورت دولتی، خصوصی یا عمومی تشکیل گردد و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر فعالیت های آن ها نظارت داشته باشد و مجوز تاسیس و ثبت شرکت فرهنگی هنری را صادر نماید. نحوه ثبت شرکت فرهنگی هنری را در زیر به صورت مفصل توضیح می دهیم. با ما همراه باشید.

برچسب ها : ثبت شرکت فرهنگی هنری نحوه ثبت شرکت فرهنگی هنری شرایط ثبت شرکت فرهنگی هنری ثبت شرکت موسسه فرهنگی هنری ثبت موسسه فرهنگی هنری مراحل ثبت شرکت فرهنگی هنری شرایط ثبت موسسه فرهنگی هنری ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۰۶ اردیبهشت ۰۶:۰۲ قبل از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت استان قم

ثبت شرکت استان قم

گام اول برای ورود به دنیای کسب و کار و پیشرفت، ثبت شرکت در موضوع موردنظر است. بنابر قانون، هر شرکتی که می خواهد فعالیتی انجام دهد و تشکیل شود، باید تمامی مراحل ثبت شرکت را به همراه مدارک موردنظر فراهم شده، طی کند. در این مطلب به ثبت شرکت استان قم پرداخته و انواع ثبت شرکتهای استان قم را بیان می کنیم.

برچسب ها : ثبت شرکت استان قم ثبت شرکت ثبت شرکتهای استان قم مراحل ثبت شرکت در قم ثبت شرکت در قم ثبت شرکت در استان قم

نویسنده : ثبت یکتا
۱۰ اردیبهشت ۱۸:۰۲ بعد از ظهر(2 سال پیش)

نحوه ثبت شرکت کاریابی

نحوه ثبت شرکت کاریابی

برای ثبت شرکت کاریابی، متقاضیان باید طبق آیین نامه در کمیته ماده 9 آیین نامه درخواست خود را ارائه نمایند و این درخواست توسط اداره کل تعاون، سازمان صنعت، معدن و تجـارت، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای، کار و رفاه اجتماعی، مـدیرکل همـاهنگی امـوراقتصادی استانداری و انجمن صنفی کاریابی های استان بررسی می گردد. در صورتی که متقاضی مدارک و شرایط لازم برای تاسیس شرکت کاریابی را داشته باشد، با درخواست وی موافقت شده و مجوز لازم صادر می گردد.

برچسب ها : ثبت شرکت کاریابی ثبت شرکت نحوه ثبت شرکت کاریابی شرایط ثبت شرکت کاریابی تاسیس شرکت کاریابی تاسیس مرکز کاریابی

نویسنده : ثبت یکتا
۲۱ اردیبهشت ۱۰:۰۲ قبل از ظهر(2 سال پیش)

شرایط ثبت شرکت کارگزاری بورس

شرایط ثبت شرکت کارگزاری بورس

اوراق بهادار یا اوراق قرضه به گونه ای هستند که روزانه در حال تغییر هستند. بنابراین دولت مجبور است که در معاملاتی که با این اوراق انجام می شود، دخالت کند و مقرراتی تدوین کند. ثبت شرکت کارگزاری بورس به خاطر مزایای بورس در جامعه به تازگی اهمیت پیدا کرده است که در این مطلب به شرایط ثبت شرکت کارگزاری بورس و مراحل تاسیس شرکت کارگزاری بورس میپردازیم.

برچسب ها : ثبت شرکت کارگزاری بورس شرایط ثبت شرکت کارگزاری بورس تاسیس شرکت کارگزاری بورس شرایط تاسیس شرکت کارگزاری بورس مراحل تاسیس شرکت کارگزاری بورس ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۰۳ اسفند ۱۱:۱۲ قبل از ظهر(1 ماه پیش)

ثبت شرکت کشتیرانی چگونه است؟

ثبت شرکت کشتیرانی چگونه است؟

براساس آیین نامه، شرکت نمایندگی کشتیرانی شخص حقوقی ایرانی بوده که دارای مجوز فعالیت از سازمان می باشد که از طرف مالک کشتی، اجاره کننده کشتی، خطوط کشتیرانی و یا هرشخصی که دارای مجوز اداره و بهره برداری کلی یا جزئی از کشتی است، در این زمینه به اشتغال بپردازد. برای ثبت شرکت کشتیرانی و فعالیت در این زمینه، به مجوز فعالیت از سازمان بنادر و کشتیرانی نیاز می باشد. این سازمان براساس کفایت شرکت ها، رعایت مفاد ذکر شده در آیین نامه و نحوه فعالیت اینگونه شرکت ها، برای آن ها مجوز صادر می نماید. در ادامه شرایط و مدارک لازم برای ثبت شرکت نمایندگی کشتیرانی را بیان می کنیم. با ما همراه باشید.

برچسب ها : ثبت شرکت کشتیرانی ثبت شرکت ثبت شرکت نمایندگی کشتیرانی مدارک لازم برای ثبت شرکت کشتیرانی شرایط ثبت شرکت کشتیرانی تاسیس شرکت کشتیرانی

نویسنده : ثبت یکتا
۲۷ اردیبهشت ۱۳:۰۲ بعد از ظهر(2 سال پیش)

مراحل ثبت شرکت صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی

مراحل ثبت شرکت صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی

برای ثبت شرکت صنایع تبدیلی و اخذ مجوز لازم، باید ابتدا متقاضی ثبت شرکت، درخواست خود را به همراه مدارک لازم به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ارائه نماید. این درخواست به اداره صنایع تبدیلی برای بررسی و اعلام نظر ارجاع داده می شود. سپس مدارک باید بررسی و تکمیل گردد و کارشناس صدور پروانه استعلامات لازم را اخذ کند. پرونده به مدیریت صدور مجوز ها ارسال می شود و از مدیریت صنایع كشاورزی سازمان نظریه اخذ می شود. در آخر جواز تاسیس شرکت صنایع تبدیلی با امضا ریاست سازمان صادر می گردد.

برچسب ها : ثبت شرکت صنایع تبدیلی ثبت شرکت صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی ثبت شرکت ثبت شرکت صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی

نویسنده : ثبت یکتا
۰۳ خرداد ۱۲:۰۳ بعد از ظهر(2 سال پیش)

شرایط برای ثبت شرکت تک منظوره چگونه است؟

شرایط برای ثبت شرکت تک منظوره چگونه است؟

برای ثبت موسسه فرهنگی تک منظوره باید برای ثبت شرکت تک منظوره اقدام کرد. این موسسات فرهنگی با مقاصد فرهنگی انتفاعی و غیرانتفاعی و با مسئولیت اشخاص حقیقی و حقوقی به صورت دولتی، خصوصی و عمومی افراد واجد  شرایط را برای فعالیت در این حوزه گردهم می آورند و از وزارت ارشاد اسلامی مجوز تاسیس و نظارت بر فعالیت شان را دریافت می کنند. این موسسات بسیاری از امور فرهنگی و هنری مانند آموزش های فرهنگی و هنریف جشنواره ها و سمینارها را اجرا می کنند و در جهت توسعه فرهنگ و هنر در جامعه می کوشند.

برچسب ها : ثبت شرکت تک منظوره ثبت موسسه فرهنگی تک منظوره ثبت شرکت شرایط ثبت شرکت تک منظوره

نویسنده : ثبت یکتا
۱۸ خرداد ۰۷:۰۳ قبل از ظهر(2 سال پیش)

چگونه می توان برای ثبت شرکت تک مدیره اقدام کرد؟

چگونه می توان برای ثبت شرکت تک مدیره اقدام کرد؟

اکثر افرادی که متقاضی ثبت شرکت هستند، خواهان ثبت مالکیت شرکت با تنها یک نفر هستند. حال این سوال پیش می آید که آیا می توان برای ثبت شرکت تک مدیره اقدام کرد و شرکتی با حضور تنها یک نفر ثبت کرد یا خیر. برای این منظور ابتدا لازم است به معنا و مفهوم شرکت بپردازیم.

برچسب ها : ثبت شرکت تک مدیره ثبت شرکت تک مدیریتی ثبت شرکت تک نفره ثبت شرکت ثبت شرکتها

نویسنده : ثبت یکتا
۱۹ خرداد ۰۷:۰۳ قبل از ظهر(2 سال پیش)

مراحل و شرایط ثبت شرکت مجری ذیصلاح چگونه است؟

مراحل و شرایط ثبت شرکت مجری ذیصلاح چگونه است؟

تمامی عملیات اجرایی ساختمان باید برطبق قانون توسط مجری که شخص حقوقی و دفاتر مهندسی ساختمان هستند، انجام شوند و از این مجریان استفاده نمایند. ساختمان ها توسط مجری ذیصلاح که صلاحیتش توسط سازمان مهندسی تایید شده است، اجرا می گردد. ثبت شرکت مجری ذیصلاح دارای شرایطی است که در ادامه بیان می کنیم.

برچسب ها : ثبت شرکت مجری ذیصلاح مراحل ثبت شرکت مجری ذیصلاح شرایط ثبت شرکت مجری ذیصلاح تاسیس شرکت مجری ذیصلاح ثبت شرکت ثبت شرکت ها

نویسنده : ثبت یکتا
۰۵ اسفند ۱۰:۱۲ قبل از ظهر(1 ماه پیش)

مراحل و شرایط ثبت شرکت زیارتی

مراحل و شرایط ثبت شرکت زیارتی

 ثبت شرکت زیارتی برای خدمات دهی به زائران مکان های زیارتی انجام می شود. در این مقاله مراحل و شرایط ثبت شرکت خدماتی زیارتی را برای شما آورده ایم. 

دین و مذهب از گذشته تا کنون نقش انکار ناپذیری در زندگی اکثر مردم ایران داشته است. با توجه به علاقه زیاد مردم به سفرهای زیارتی، ثبت شرکت زیارتی جهت ارائه خدمات به زائران مکان های زیارتی انجام می شود. وظیفه شرکت های زیارتی، تسهیل شرایط مسافرت به مکان های زیارتی است. ثبت شرکت های زیارتی، شرایط و مراحل خاصی دارد که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.

برچسب ها : ثبت شرکت زیارتی شرایط ثبت شرکت زیارتی مراحل ثبت شرکت زیارتی نحوه ثبت شرکت زیارتی ثبت شرکت خدماتی زیارتی ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۲۶ شهریور ۱۰:۰۶ قبل از ظهر(2 سال پیش)

مراحل ثبت شرکت برق و شرایط آن چگونه است؟

مراحل ثبت شرکت برق و شرایط آن چگونه است؟

برای ثبت شرکت برق دانستن شرایط و مدارک لازم بسیار مهم است. برای ثبت شرکت برق داشتن حداقل سرمایه ضروری است. مراحل ثبت شرکت به صورت اینترنتی است. برای ثبت شرکت برق باید به صورت الکترونیکی اقدام نمایید و مراحل ثبت شرکت را طی نمایید. تکمیل مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت الزامی است و باید به اداره ی ثبت شرکت ها ارسال نمایید. وارد کردن مشخصات شخصی، سرمایه شرکت، نام شرکا و... الزامی است.

برچسب ها : ثبت شرکت برق ثبت شرکت برق صنعتی ثبت شرکت پیمانکاری برق شرایط ثبت شرکت برق ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۱۰ اسفند ۱۱:۱۲ قبل از ظهر(4 هفته پیش)

مراحل ثبت شرکت بسته بندی زعفران

مراحل ثبت شرکت بسته بندی زعفران

زعفران در میان ادویه های غذایی، به ادویه طلایی معروف شده است و دارای تاریخچه چند هزارساله دارویی می باشد. این ادویه در کشورهای آسیایی و اروپایی مانند ایران، چین، فرانسه، اسپانیا، هند، یونان و ایتالیا وجود دارد و کشت می شود. در کشور ما نیز رونق زیادی گرفته و شرکت های زیادی برای ثبت شرکت بسته بندی زعفران اقدام می کنند. این ادویه طلایی خواص مختلفی دارد که در ادامه به این خواص اشاره می کنیم.

برچسب ها : ثبت شرکت بسته بندی زعفران ثبت شرکت مراحل ثبت شرکت بسته بندی زعفران شرایط ثبت شرکت بسته بندی زعفران ثبت شرکت صادرات زعفران ثبت شرکتها

نویسنده : ثبت یکتا
۱۶ مهر ۱۳:۰۷ بعد از ظهر(6 ماه پیش)