ثبت شرکت | راهنمای جامع ثبت انواع شرکت ها 54071-021

ثبت شرکت | راهنمای جامع ثبت انواع شرکت ها 54071-021

زمانی که افرادی تصمیم به شروع یک فعالیت تجاری با مشارکت یکدیگر می گیرند نیازمند ثبت شرکت هستند. شرکت ها انواع مختلفی دارند که انتخاب آنان بسته به نیاز و شرایط شرکاء متفاوت است. امروزه در ایران پرکاربرد ترین انواع شرکت، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت با سهامی خاص است.

در تمام مراحل ثبت شرکت ، ثبت موسسه و سایر خدمات ثبتی در کنار شما هستیم. کافیست با ما تماس بگیرید. 

ثبت شرکت در تهران 02166501809 | 02166502188

 

برچسب ها : ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۰۸ فروردین ۱۶:۰۱ بعد از ظهر(6 روز پیش)

ثبت شرکت - قوانین انتخاب نام شرکت جهت ثبت شرکت

ثبت شرکت - قوانین انتخاب نام شرکت جهت ثبت شرکت

انتخاب نام مناسب جهت ثبت شرکت مستلزم رعایت برخی اصول می باشد که در این مقاله سعی شده است تا جای امکان به این موارد اشاره شود.

برچسب ها : ثبت شرکت انتخاب نام شرکت نام زیبا برای شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۲۱ مرداد ۱۱:۰۵ قبل از ظهر(3 سال پیش)

اهمیت ثبت شرکت ها و تاثیر آن بر روی کسب و کار شما

اهمیت ثبت شرکت ها و تاثیر آن بر روی کسب و کار شما

یک ایده خوب می تواند موجب راه اندازی یک کسب و کار شود. ایده ای که موجب در آمدزایی و ایجاد شغل می شود. همگی می دانیم که کارگروهی نتیجه بخش است و در آینده می تواند بروز اتفاق های خوب را شاهد باشد. نکته ی جالب در اینجا این است که شخصیت حقوقی مانند شرکت ها نسبت به شخصیت حقیقی در ایران دارای اعتبار بیشتری می باشد. طبیعی است که مردم برای دوری از دردسر و سهولت پیگیری قراردادهایشان تلاش می کنند با افراد حقوقی معامله کنند. با ثبت شرکت می توانید در قالب یک شخص حقوقی فعالیت های تجاری خود را آغاز کنید و نگران هیچ مشکلی در آینده نباشید زیرا تحت حمایت قانون قرار می گیرید. شاید اکثر افراد از اهمیت ثبت شرکت ها برای کار خود آگاه نباشند. ما در این مطلب به اهمیت این موضوع میپردازیم.

 

برچسب ها : ثبت شرکت اهمیت ثبت شرکت ها

نویسنده : ثبت یکتا
۱۶ شهریور ۱۱:۰۶ قبل از ظهر(3 سال پیش)

ثبت تغییرات شرکت چه مراحلی دارد؟

ثبت تغییرات شرکت چه مراحلی دارد؟

بر طبق ماده شماره 7 قانون ثبت شرکت ها، تغییرات در مورد نمایندگان شرکت یا مدیرهای شعبه آن باید به اداره ثبت شرکت ها اطلاع داده شود. اگر عملیاتی توسط مدیر سابق یا نماینده به نام شرکت انجام شود و در این زمان این تغییرات اطلاع داده نشود، عملیات شرکت محسوب می شود. مگر اینکه شرکت اطلاع شخص هایی که با استناد به این ماده مدعی حقی شوند، از تغییر نماینده یا مدیر خود به ثبوت برساند. آئین نامه مصوب 2 خرداد 1310 دوماه مهلت برای تقاضای ثبت تغییرات شرکت در شعبه آن یا نمایندگانی که در ایران دارد مانند نماینده عمده شرکت و تغییر اشخاص دارای صلاحیت دریافت ابلاغ و سه ماه مهلت برای تغییراتی که در خود شرکت که مکان آن در آسیا به جز شرق دور و اروپا باشد و در صورت وجود شرکت در جاهای دیگر مهلتی 4 ماهه داده می شود.

برچسب ها : ثبت تغییرات شرکت ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۲۳ شهریور ۰۵:۰۶ قبل از ظهر(3 سال پیش)

چه نکاتی را باید در انتخاب نام شرکت رعایت کنیم؟

چه نکاتی را باید در انتخاب نام شرکت رعایت کنیم؟

بدون تردید اولین نکته ای که قبل از ثبت شرکت و به دست آوردن مجوز های لازم به آن فکر کرد، انتخاب نام شرکت می باشد. اگر شما در مورد مواردی که باید در انتخاب نام شرکت به آن توجه کنید، می خواهید بدانید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

برچسب ها : انتخاب نام شرکت نام شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۳۱ شهریور ۱۰:۰۶ قبل از ظهر(3 سال پیش)

20 ترفند در رابطه با رموز مدیریت موفق در کسب و کار

20 ترفند در رابطه با رموز مدیریت موفق در کسب و کار

مدیریت شغلی سخت است که مدیران باید با منابع و امکانات محدود انتظارات مشتریان را برآورده کنند. امروزه اطلاعات در اینترنت  هر 6 ساعت دو برابر شده و اطلاعات و دانش اجتماعی مردم بسیار بالا رفته است. در این شرایط مدیران وظایف سنگینی به دوش دارند و باید با قدرت رهبری و توانایی اداره کردن شرکت خود، نهایت تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان انجام دهند. حال این سوال پیش می آید که پس از ثبت شرکت ، برای رسیدن به رموز مدیریت موفق ، چه چیز هایی را باید مدنظر قرار دهیم و انجام دهیم؟

 

برچسب ها : رموز مدیریت موفق خصوصیات یک مدیر موفق

نویسنده : ثبت یکتا
۰۱ مهر ۱۱:۰۷ قبل از ظهر(3 سال پیش)

7 نکته طلایی برای راه اندازی شرکت

7 نکته طلایی برای راه اندازی شرکت

راه اندازی شرکت و ثبت شرکت نکته مهمی است که این روزها فکر بعضی از افراد را به خود مشغول کرده است. بیشتر مواقع موقع راه اندازی یک تجارت، به جزئیات کمتر اهمیت داده می شود. اما این را بدانید که هرکار و تجارتی، سختی های خودش را دارد که باید با درایت، هوشمندی و زمانبندی مناسب، اقدام به راه اندازی شرکت و در قدم بعد رتبه بندی شرکت کنید. برای این منظور ما 7 نکته طلایی برای راه اندازی شرکت را برای شما بیان می کنیم.

برچسب ها : راه اندازی شرکت ثبت شرکت رتبه بندی شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۱۵ مهر ۰۶:۰۷ قبل از ظهر(2 سال پیش)

4 ترفند برای افزایش درآمد شرکت شما

4 ترفند برای افزایش درآمد شرکت شما

پول یکی از مسائل مهمی که باید در زندگی به آن توجه شود، حتی اگر هدف شما پولدار شدن نباشد، نمی توانید منکر مزیت های افزایش درآمد برای زندگی و بهبود کیفیت آن باشید. شما می توانید به راحتی مشکلات مالی خود را مدیریت کنید و به پول اضافه نیاز نداشته باشید. ما در اینجا ۴ ترفند برای افزایش درآمد شرکت شما بیان می کنیم

برچسب ها : افزایش درآمد شرکت ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۲۶ مهر ۰۹:۰۷ قبل از ظهر(2 سال پیش)

9 راهکار برای ایجاد کسب و کار موفق

9 راهکار برای ایجاد کسب و کار موفق

برای اینکه یک کسب و کار موفق داشته باشید باید دارای مهارت های سازمانی و انعطاف پذیری و برنامه ریزی خوب باشید، زیرا درآمدزایی کار دشواری است. ما در اینجا 9 راهکار برای ایجاد کسب و کار موفق برای شما بیان می کنیم.

برچسب ها : کسب و کار موفق ثبت شرکت رتبه بندی شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۰۳ آبان ۱۰:۰۸ قبل از ظهر(2 سال پیش)

مستندات مالی برای پذیرش قرارداد پیمانکار ساجات

مستندات مالی برای پذیرش قرارداد پیمانکار ساجات

مستندات مالی برای پذیرش قرارداد پیمانکار ساجات که باید در ارتباط با قراردادهای دست اول قابل قبول در تجربه کاری شرکت پیمانکار گرفته شود، به اینصورت است:

  • ارایه مفاصا حساب برای خاتمه یافته ها
  • ارایه نامه تأیید از کارفرما برای کارهای در دست اجرا
  • نامه تأیید از کارفرما یا مفاصا حساب بیمه برای قراردادهای با دستگاههای دولتی

برچسب ها : قرارداد پیمانکار ساجات ساجات مستندات مالی قرارداد پیمانکار اخذ رتبه

نویسنده : ثبت یکتا
۰۷ آبان ۰۹:۰۸ قبل از ظهر(2 سال پیش)

راهکارهای افزایش انگیزه در کارکنان و افزایش فروش

راهکارهای افزایش انگیزه در کارکنان و افزایش فروش

از آنجایی که عدم وجود انگیزه در کارکنان یک شرکت موجب عملکرد ضعیف و سوددهی کم شرکت می شود، باعث شده تا کسب و کار نتواند به اهداف خود دسترسی پیدا کند. زیرا انگیزه کارکنان روی موفقیت و شکست یک کسب و کار تاثیر می گذارد. بنابراین ما در اینجا راهکارهای افزایش انگیزه در کارکنان را بیان می کنیم.

برچسب ها : راهکارهای افزایش انگیزه در کارکنان ثبت شرکت رتبه بندی شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۱۶ آبان ۱۱:۰۸ قبل از ظهر(2 سال پیش)

راز موفقیت شرکت های بزرگ چیست؟

راز موفقیت شرکت های بزرگ چیست؟

آیا شما از راز موفقیت شرکت های بزرگ اطلاع دارید؟ آیا می دانید که چگونه می توان در مدت زمان مشخصی پس از ثبت شرکت و رتبه بندی شرکت خود، به موفقیت رسید؟ ما در اینجا سعی کردیم راز موفقیت شرکت های بزرگ و افراد موفق را از زبان خودشان بشنویم. با ما همراه باشید.

برچسب ها : راز موفقیت شرکت های بزرگ ثبت شرکت رتبه بندی شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۲۶ آبان ۱۰:۰۸ قبل از ظهر(2 سال پیش)

آگهی ثبت شرکت ها در روزنامه رسمی

آگهی ثبت شرکت ها در روزنامه رسمی

برای اینکه عموم مردم از شرکت ها و موارد ثبت شده اطلاع پیدا کنند، اکثر کشور ها موارد و شرکت های ثبت شده را به وسیله منتشر کردن آگهی یا سایر راه های متداول، اطلاع می دهند. در قانون جمهوری اسلامی ایران باید آگهی ثبت شرکت ها در روزنامه رسمی منتشر شود. بنابراین متقاضی ثبت فعالیت تجاری باید هزینه منتشر کردن آگهی را واریز کرده و رسید آن را با اسناد ضمیمه به اداره ثبت شرکت ها ارائه دهد.

برچسب ها : آگهی ثبت شرکت ها در روزنامه رسمی آگهی ثبت شرکت ها ثبت شرکت روزنامه رسمی ثبت شرکت ها

نویسنده : ثبت یکتا
۳۰ آبان ۰۲:۰۸ قبل از ظهر(2 سال پیش)

آیا راز موفقیت شرکت اپل و استیوجابز را می دانید؟

آیا راز موفقیت شرکت اپل و استیوجابز را می دانید؟

استیو جابز موسس شرکت افسانه ای اپل است، شخصی که با شخصیت گیرا و انرژی نامحدود خود جزو یکی از مدیران منحصربه فرد و جذاب به نظر می رسد. او دارای استعداد سخنوری بسیار عالی می باشد و بسیار زیرکانه سخن می گوید. استیو جابز یکی از برترین مدیران آی تی در سال های اخیر بوده است. بنابراین می توان از زندگی و شخصیت چنین فردی، درس های بسیاری آموخت. اگر می خواهید راز موفقیت شرکت اپل را بدانید، با ما همراه باشید.

برچسب ها : موفقیت شرکت اپل راز موفقیت شرکت اپل شرکت اپل استیو جابز

نویسنده : ثبت یکتا
۰۲ آذر ۰۷:۰۹ قبل از ظهر(2 سال پیش)

شرایط و مدارک برای ثبت شرکت قالیبافی

شرایط و مدارک برای ثبت شرکت قالیبافی

قالی نوعی فرش است که واژه آن از شهری به نام قالین در ارمنستان گرفته شده است و از جنس پشم، الیاف پنبه و بعضا ابریشم می باشد. قالی بافی از دیر باز هنر دستی مردم ایران بوده است که نه تنها در ایران، بلکه در خارج از کشور نیز طرفداران خاص خود را دارد. بنابراین برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را در این زمینه توسعه دهید و سود بیشتری کسب کنید، بهتر است به ثبت شرکت روی بیاورید. ثبت شرکت قالیبافی نه تنها اعتبار شما را بالا می برد، بلکه زمینه ساز ورود شما به عرصه های مختلف تجارت داخلی و خارجی می شود. با ثبت شرکت قالیبافی می توان از امتیازاتی همچون اخذ نمایندگی رسمی و دریافت وام و تسهیلات استفاده نمود.

برچسب ها : ثبت شرکت ثبت شرکت قالیبافی مدارک برای ثبت شرکت مدارک ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۰۵ آذر ۱۰:۰۹ قبل از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت کنسرسیوم به چه صورت می باشد؟

ثبت شرکت کنسرسیوم به چه صورت می باشد؟

آیا می دانید شرکت کنسرسیوم چیست؟ اگر بخواهیم کنسرسیوم را تعریف کنیم و در ادامه هدف از ثبت شرکت کنسرسیوم را بیان کنیم، می توان گفت کنسرسیوم مشارکت چند شرکت، نهاد، دولت، شخص یا ترکیبی از آن هاست برای اینکه به هدف و سود مشترک خود برسند. درواقع کنسرسیوم به صورت اتحاد و ائتلاف چندین سازمان و شرکت یا افراد حقیقی و حقوقی است برای اینکه چند پروژه مشخص را با همکاری یکدیگر انجام دهند. این مشارکت گاهی برای رسیدن به اهداف مشترک اجتماعی، اقتصادی و ... در مدت نامحدودی برای پاسخگویی و بهره مندی قوی تر به تقاضای داده شده ایجاد می شود.

برچسب ها : ثبت شرکت ثبت شرکت کنسرسیوم مدارک ثبت شرکت کنسرسیوم شرکت کنسرسیوم چیست

نویسنده : ثبت یکتا
۰۶ آذر ۱۰:۰۹ قبل از ظهر(2 سال پیش)

7 رمز موفقیت بیل گیتس، کارآفرین موفق

7 رمز موفقیت بیل گیتس، کارآفرین موفق

بیل گیتس از جمله ثروتمندترین انسان های جهان است که تلاش های زیادی برای بهبود زندگی دیگران و جلوگیری از مرگ آن ها با کمک های خداپسندانه اش انجام داده است. او از کارآفرینان موفق در زمینه رایانه های شخصی است که قبلا مدیرعامل شرکت مایکروسافت بوده است. برای اینکه رمز موفقیت کارآفرینان موفق مانند بیل گیتس را بدانید، ادامه مقاله را از دست ندهید.

برچسب ها : رمز موفقیت رمز موفقیت کارآفرینان رمز موفقیت کارآفرین موفق ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۱۶ آذر ۰۴:۰۹ قبل از ظهر(2 سال پیش)

چگونه می توان به جستجوی شرکت های ثبت شده پرداخت؟

چگونه می توان به جستجوی شرکت های ثبت شده پرداخت؟

برای اینکه بتوان هر شرکتی را به رسمیت شناخت و دارای شخصیت حقوقی دانست، باید ابتدا برای ثبت شرکت اقدام کرد. بنابراین ثبت شرکت ها الزامی است و دولت باید بر تشکیل شرکت ها نظارت کند تا سوء استفاده ای صورت نگیرد. اما شاید این سوال در ذهن شما مطرح شود که چگونه می توان به جستجوی شرکت های ثبت شده پرداخت و این شرکت ها را استعلام کرد؟

برچسب ها : جستجوی شرکت های ثبت شده استعلام شرکت های ثبت شده ثبت شرکت ثبت شرکتها

نویسنده : ثبت یکتا
۱۹ دی ۱۲:۱۰ بعد از ظهر(2 سال پیش)

لزوم ثبت شرکت تجاری برای ایجاد شخصیت حقوقی

لزوم ثبت شرکت تجاری برای ایجاد شخصیت حقوقی

برای اینکه بتوانید به شرکت خود شخصیتی حقوقی بدهید، باید برای ثبت شرکت تجاری اقدام کنید. زیرا بر اساس قانون تجارت، شرکت هایی که به ثبت رسیده اند، شخصیت حقوقی دارند.

بر اساس ماده 2 قانون ثبت شرکتها، ثبت شرکت نقطه ای برای رسیدن و ایجاد ماهیت حقوقی برای شرکت است. هیچ شرکتی نمیتواند قبل از ثبت شرکت، دارای شخصیت حقوقی شود. ثبت نقطه پایانی برای تکمیل تشریفات تشکیل شرکت حساب می شود. این قانون که برای افراد متقاضی ایجاد شخصیت حقوقی برای شرکت تجاری بدون ثبت مورد استناد قرار گرفته، برداشتی غیر از این دارد. شخصیت حقوقی شرکت بدون ثبت آن، پیامدهایی مانند مجازات کیفری و انحلال شرکت را به دنبال دارد.

برچسب ها : ثبت شرکت تجاری ثبت شرکت ثبت شرکتها ایجاد شخصیت حقوقی

نویسنده : ثبت یکتا
۲۶ دی ۱۱:۱۰ قبل از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت استان قم

ثبت شرکت استان قم

گام اول برای ورود به دنیای کسب و کار و پیشرفت، ثبت شرکت در موضوع موردنظر است. بنابر قانون، هر شرکتی که می خواهد فعالیتی انجام دهد و تشکیل شود، باید تمامی مراحل ثبت شرکت را به همراه مدارک موردنظر فراهم شده، طی کند. در این مطلب به ثبت شرکت استان قم پرداخته و انواع ثبت شرکتهای استان قم را بیان می کنیم.

برچسب ها : ثبت شرکت استان قم ثبت شرکت ثبت شرکتهای استان قم مراحل ثبت شرکت در قم ثبت شرکت در قم ثبت شرکت در استان قم

نویسنده : ثبت یکتا
۱۰ اردیبهشت ۱۸:۰۲ بعد از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت در کوتاهترین زمان توسط ثبت یکتا

ثبت شرکت در کوتاهترین زمان توسط ثبت یکتا

در برخی زمان ها ممکن است شرایطی پیش بیاید که شما به دلیل شرکت در مناقصه یا مزایده و یا انعقاد قرارداد با دیگر شرکت ها یا اشخاص، نیازمند ثبت شرکت در کوتاهترین زمان ممکن باشید. ثبت فوری شرکت به صورت معمول بین 12 تا 16 روز کاری می باشد. ثبت شرکت قانونمداران یکتا برای تسریع امور ثبت شرکت موکلین محترم و بهره گیری از تجارت وکلا و کارشناسان متخصص خود، به ثبت فوری شرکت می پردازد.

برچسب ها : ثبت شرکت در کوتاهترین زمان ثبت شرکت ثبت برند ثبت لوگو ثبت علامت تجاری

نویسنده : ثبت یکتا
۲۹ اردیبهشت ۰۷:۰۲ قبل از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت دفتر حقوقی چه شرایط و مدارکی نیاز دارد؟

ثبت شرکت دفتر حقوقی چه شرایط و مدارکی نیاز دارد؟

موسسات غیرتجاری برای اهداف غیرتجاری مانند امور خیریه، علمی و همانند این ها تشکیل می شوند و موسسین این شرکت ها می توانند قصد انتفاع داشته باشند یا نداشته باشند. موسسه حقوقی یکی از انواع شرکت های غیرتجاری است که در این مطلب درباره ثبت شرکت دفتر حقوقی و شرایط آن صحبت می کنیم. شرکت ثبت قانونمداران یکتا علاوه بر ثبت شرکت، در زمینه ثبت برند نیز می تواند شما را راهنمایی و مشاوره نماید.

برچسب ها : ثبت شرکت دفتر حقوقی ثبت شرکت دفتر وکالت ثبت شرکت ثبت برند ثبت شرکتها مدارک لازم جهت ثبت موسسه حقوقی شرایط تاسیس دفتر مشاور حقوقی

نویسنده : ثبت یکتا
۲۴ شهریور ۱۰:۰۶ قبل از ظهر(2 سال پیش)

مراحل انتشار آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی کشور

مراحل انتشار آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی کشور

کسانی که صاحب اشخاص حقوقی در موسسات تجاری و شرکت ها هستند، باید برای انتشار آگهی ثبت شرکت روزنامه رسمی خود اقدام کنند.طریقه انتشارآگهی  ثبت شرکت در روزنامه رسمی کشور در این مطلب ذکر شده است که جهت اطلاع از نحوه انتشار آگهی ثبت شرکت با ما همراه باشید.

برچسب ها : ثبت شرکت در روزنامه رسمی ثبت شرکت روزنامه رسمی ثبت شرکت در روزنامه رسمی کشور آگهی ثبت شرکت روزنامه رسمی آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی ثبت شرکت ثبت شرکت ها

نویسنده : ثبت یکتا
۱۶ دی ۰۹:۱۰ قبل از ظهر(3 ماه پیش)

چرا برای ثبت شرکت به مشاور نیاز داریم؟

چرا برای ثبت شرکت به مشاور نیاز داریم؟

یکی از سؤالات متداول متقاضیان ثبت شرکت، چرایی لزوم استفاده از مشاورین ثبت شرکت است.واقعا آنها چه کاری می‌کنند؟

برچسب ها : مشاورثبت شرکت ثبت شرکت ثبت یکتا

نویسنده : ثبت یکتا
۰۹ آذر ۰۷:۰۹ قبل از ظهر(4 ماه پیش)

ثبت شرکت های هرمی به صورت قانونی ( نتورک یا شبکه ای )

ثبت شرکت های هرمی به صورت قانونی ( نتورک یا شبکه ای )

شرکت های نتورک یا به قولی هرمی نوعی شرکت توزیعی و یا خدماتی هستند که به واسطه ساخت یک شبکه بزرگ از فروشندگان و عوامل توزیع بدون نیاز به جا و مکان زیاد میتواند یک منطقه، شهر و یا حتی کشور را پوشش دهد.

برچسب ها : ثبت شرکت نتورک ثبت شرکت ثبت یکتا ثبت شرکت هرمی ثبت شرکت شبکه ای شرکت نتورک

نویسنده : ثبت یکتا
۱۲ اسفند ۱۳:۱۲ بعد از ظهر(1 ماه پیش)

ثبت تغییرات| مدارک و مراحل لازم برای ثبت تغییرات شرکت چیست؟

ثبت تغییرات| مدارک و مراحل لازم برای ثبت تغییرات شرکت چیست؟

شرکت‌ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می‌باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق‌العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

برچسب ها : ثبت-تغییرات-شرکت-مدارک لازم-تغییر ادرس شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۱۵ آذر ۰۵:۰۹ قبل از ظهر(4 ماه پیش)

ثبت شرکت | راهنمای جامع ثبت شرکت

ثبت شرکت | راهنمای جامع ثبت شرکت

همانطور که میدانید ثبت شرکت ، به آن اعتبار می دهد اما هنوز هم افرادی وجود دارند که هیچ اطلاعی درباره مراحل و اهداف ثبت شرکت ها ندارند و علاقه مند هستند که اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند. در همین راستا و برای رفع مشکل این عزیزان در این مقاله تلاش کرده ایم تا به بیان توضیحاتی درباره نحوه ثبت شرکت ها، انواع های شرکت های ثبتی، زمان و هزینه مورد نیاز برای این کار بپردازیم.

برچسب ها : ثبت شرکت هزینه ثبت شرکت راهنمای ثبت شرکت قوانین ثبت شرکت ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت های سهامی عام ثبت شرکت های با مسئولیت محدود ثبت شرکت های نسبی ثبت شرکت های تضامنی

نویسنده : ثبت یکتا
۲۲ آبان ۱۹:۰۸ بعد از ظهر(5 ماه پیش)