انتقال برند | انتقال برند چگونه صورت می گیرد و چه مزیتی دارد؟

انتقال برند | انتقال برند  چگونه صورت می گیرد و چه مزیتی دارد؟

انتقال برند چگونه صورت می گیرد و چه مزیتی دارد؟

برند آماده برندی است که مراحل ثبتی آن انجام شده و برای کالایی مشخص ثبت شده است. انتقال برند می تواند به اشخاص حقیقی و حقوقی انجام شود و قابل استفاده باشد.

ثبت علامت تجاری یکی از مهم ترین بخش های تجارت می باشد. در دنیای کسب و کار امروزی باید با داشتن برندی مشهور، اعتماد مشتریان را برای محصولات و خدمات خود جذب کنید.

بنابراین باید برای برند شدن محصولاتتان، با ثبت برند فروش خود را افزایش دهید و از تقلب و سوء استفاده در آینده جلوگیری نمایید.
به دلیل اینکه ثبت برند پیچیدگی ها و مشکلات خودش را دارد، با واگذاری برند آماده توسط اشخاص، می توان در زمان صرفه جویی کرد.

در صورت تمایل به هرگونه ثبت و انتقال برند می توانید با کارشناسان و مشاوران در ثبت قانونمداران یکتا تماس بگیرید.

انتقال برند چگونه صورت می گیرد و چه مزیتی دارد؟

دلایل خرید و فروش برند آماده

به دلیل اینکه بعضی از افراد برای انجام مراحل قانونی ثبت برند زمان کافی ندارند، می توانند با خرید و انتقال برند سریعا با حضور در دفترخانه ثبت اسناد رسمی از فروشنده برند را خریداری نمایند.

هم چنین ممکن است نامی که برای برند انتخاب شده است، قبلا توسط فرد دیگری ثبت شده باشد. بنابراین در صورتی که آن فرد حاضر به انتقال برند خود باشد، می توان برندی را که تمامی مراحل ثبت و صدور گواهی آن انجام شده است، خریداری نمود.

هم چنین مشابهت یک علامت تجاری به نام انتخابی شما می تواند زمینه ساز خرید و فروش برند آماده باشد.

هرمجموعه ای می تواند بنا به هر دلیلی فروش برند آماده خود را داشته باشد و شما هم ایده ی بهتری برای رشد آن برند داشته باشید. بنابراین با خرید امتیاز برند می توانید ایده های خود را روی آن پیاده سازی کنید و از آن استفاده نمایید. قیمت خرید برند بین طرفین قرارداد(خریدار و فروشنده) توافقی می باشد.

مزایای انتقال برند آماده

این عامل به دلیل انجام تمامی کارهای ثبت علامت تجاری مانند بررسی مجوزها، کارشناسی کردن برند، آگهی و ... موجب صرفه جویی در زمان می شود.

عدم نیاز به هیچ مجوز خاصی برای انتقال برندانتخاب اسم از میان اسم و برندهای ثبت شده هنگام خرید و فروش برند آماده سعی کنید برندی را که محصولش با فعالیت شخص حقیقی یا حقوقی مرتبط است، انتخاب کنید.

هم چنین بخوانید:

برچسب ها : انتقال-برند- مزایا- خرید- فروش- برند اماده

12 مهر 20:07 بعد از ظهر(12 ماه پیش)

برای این پست هیچ نظری ثبت نشده است !

ارسال نظر