شرایط افراد امتیاز آور شرکتهای پیمانکاری چیست؟

اگر قرار است برای اولین بار جهت اخذ رتبه پیمانکاری اقدام کنید؛ ممکن است که اطلاعات چندانی در مورد شرایط افراد امتیازآور شرکتهای پیمانکاری نداشته باشید اما کسب اطلاعات لازم برای شما ضروری است. در این مطلب راهنما به سوال شرایط افراد امتیاز آور شرکتهای متقاضی پیمانکاری چیست؟ پاسخ خواهیم داد. بدین منظور می توانید با ما همراه شوید.

شرایط افراد امتیاز آور شرکتهای پیمانکاری

اخذ رتبه پیمانکاری می تواند نقطه آغازین برای جذب سرمایه و پروژه برای شرکتهای پیمانکاری به حساب آید. بنابراین اگر قرار است که به زودی به عنوان پیمانکار مشغول به فعالیت شوید؛ پروسه اخذ رتبه پیمانکاری را جدی بگیرید. مراجع صدور رتبه پیمانکاران به شما ( ساجات ) به عنوان یک پیمانکار، رتبه ای بین ۱ تا ۵ اختصاص می دهند؛ البته در صورتی که بتوانید اثبات کنید از امکانات و نیروهای فنی لازم بهره می برید. امکانات و توان فنی بیشتر به اخذ رتبه بهتر منجر می شود اما اگر فقط حداقل معیارهای مراجع مربوطه را برآورده کنید؛ آنگاه کمترین رتبه ممکن یعنی رتبه ۵ پیمانکاری به شما تعلق خواهد گرفت.

هرچه تعداد نیروهای فنی و متخصص حاضر در شرکت پیمانکاری شما بیشتر باشد؛شما شانس بالاتری برای اخذ رتبه بهتر خواهید داشت. اخذ رتبه خوب نشانگر کیفیت بالای گروه شما است و این یعنی اینکه سرمایه گذاران با اطمینان بیشتری پروژه های خود را به شما واگذار خواهند کرد. بنابراین اطلاع از شرایط افراد امتیاز آور شرکتهای پیمانکاری ، امری اساسی در اخذ بهترین رتبه پیمانکاری است.

جهت مشاوره رایگان با ما در ثبت یکتا تماس بگیرید: 02154071

 

لینک های مهم
نویسنده : ثبت یکتا
۱۴ شهریور ۰۷:۰۶ قبل از ظهر(2 هفته پیش)

مطالب مرتبط