مدارک برای ثبت برند قارچ

مدارک برای ثبت برند قارچ

قارچ میوه ای است که با جذب مواد مغذی از چوب برگ های افتاده شده و ترکیباتی که در خاک وجود دارد، به تشکیل کولونی میپردازد. قارچ ها از گذشته های دور وجود داشته اند و در آن زمان ها از قارچ های خوراکی برای دارو و غذا استفاده می شده است و به خواص آن دقت داشتند. ما در این مطلب مزایای ثبت برند و مدارک برای ثبت برند قارچ را بیان خواهیم کرد.

قارچ ماده غذایی است که بسیار سالم می باشد و خوردن آن گرسنگی شما را برطرف می کند. غذاهایی مانند قارچ که در عین ارزش غذایی بالا، دارای کالری کمی می باشند، باید جایگزین غذاهای پرکالری گردند. قارچ کلسترول و چربی نداشته و  و پروتئین های بسیاری را درخود جای داده است. آب، فیبر، مواد معدنی و ویتامین نیز از ترکیبات دیگری هستند که در قارچ وجود دارند. و به بیماران مبتلا به دیابت کمک می کنند. قارچ ها با داشتن آنزیم ها می توانند نشاسته و قندی را که در غذا وجود دارد، بشکنند. قارچ ها ارزش غذایی خوبی داشته و در کنار سبزیجات استفاده می شوند. هم چنین نمک بسیار کمی دارند. بنابراین نیاز به این ماده غذایی امروزه بیش از پیش احساس شده است و با وجود رقبا، ثبت برند مربوط به آن اهمیت بیشتری پیدا می کند.

ثبت برند قارچ - ثبت یکتا

برند و مزایای ثبت برند

برند را می توان عبارت، نماد، نام، طرح یا هر ویژگی ای دانست که خدمات با محصولی خاص را مشخص می کند و توسط برند می توان از محصولات و خدمات مشابه متمایز شد.

با ثبت برند می توانید به عنوان شرکتی با سابقه ای طولانی در مذاکرات تجاری یا قرادادهای بین المللی شناخته شوید. هم چنین ثبت برند موجب جلوگیری از دزدیده شدن طرح و ایده شما می شود. به اینصورت راه هرگونه سوء استفاده بسته شده و ارزش نام و شرکت خود را بالا می برید.


ثبت برند قارچ

با توجه به فواید قارچ و مزایای ثبت برند، کسانی که علاقه مند به ثبت برند قارچ می باشند، باید دقت کنند  محصول تولیدی آن ها در کدام طبقه اداره علامت تجاری قرار می گیرد.  هم چنین برای ثبت برند قارچ باید مدارکی از جمله جواز تاسیس صنایع یا پروانه کسب و کارت بازرگانی را دریافت کنید.

 

مدارک ثبت برند قارچ برای شخص حقوقی

  • کپی کارت ملی
  • تصویر روزنامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت(کمتر از دوسال)
  • کپی شناسنامه
  • کپی از مجوز فعالیت
  • تصویر کارت بازرگانی

 

مدارک ثبت برند قارچ برای شخص حقیقی

  • کپی از مجوز فعالیت
  • تصویر کارت ملی و شناسنامه
  • تصویر کارت بازرگانی

 

هم چنین بخوانید:

مراحل ثبت برند مواد غذایی

ثبت برند جواهرات

برچسب ها : ثبت برند ثبت برند قارچ مدارک ثبت برند مدارک ثبت برند قارچ

03 دی 02:10 قبل از ظهر(2 سال پیش)

برای این پست هیچ نظری ثبت نشده است !

ارسال نظر