پلمپ دفاتر - اطلاعیه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پلمپ دفاتر قانونی

اطلاعیه شماره 30سازمان ثبت اسناد املاک کشور در خصوص پلمپ دفاتر قانونی به شرح زیر می باشد:

پیرو اطلاعیه شماره (28) در خصوص پلمب دفاتر قانونی ( روزنامه و کل ) به اطلاع می رساند : با توجه به درخواست شرکت پست و مراجعات مکرر متقاضیانی که از فرصت قبلی به منظور پرداخت هزینه های قانونی در خواست های خود استفاده ننموده اند، بدینوسیله فرصت مذکور تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 1396/03/10تمدید می گردد. بدیهی است امکان مذکور صرفا در جهت مساعدت به اینگونه اشخاص بوده و غیر قابل تکرار خواهد بود . لذا مسئولیت های احتمالی عدم استفاده از فرصت مذکور به عهده آنان خواهد بود .

پلمپ دفاتر

همچنین با توجه به قوانین و مقررات حاکم و به رسمیت شناختن نشانی های قانونی و پیرو اطلاع رسانی های قبلی و تذکرات دو سال گذشته در سامانه پلمب الکترونیکی دفاتر مبنی بر به روز رسانی نشانی قانونی، از این پس دفاتر قانونی مذکور صرفا به آدرس های پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی از طریق پست ارسال خواهد شد لذا توجه به تذکرات ذیل الزامی می باشد.

تذکر (1) : از آنجا که دفاتر قانونی(روزنامه  و کل ) پس از پلمب الکترونیکی، صرفا" به آدرس قانونی شخصیت حقوقی موجود در پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی  (به آدرس اینترنتیwww.iLenc.ir ) ارسال می گردد، لذا در صورت وجود مغایرت آدرس به منظور به روزسانی ، با در دست داشتن آگهی به مرجع ثبتی مربوطه مراجعه گردد. همچنین در صورت نیاز به تغییر آدرس، قبل از هر گونه اقدام به پلمب دفاتر می بایست با ارائه صورتجلسه متناسب در قالب تغییرات از طریق سامانه جامع ثبت شرکتها اقدامات لازم معمول گردد.

تذکر (2) : در صورت برگشت مرسوله پستی حامل دفاتر قانونی ( روزنامه و کل ) به دفتر منتخب پستی(باجه معطله)، بنا به هر دلیل، صرفا" با درخواست اشخاص حقوقی و ضمن ارائه مستند قانونی (نسخه چاپی استعلام از پایگاه اطلاعات اشخاص حقوقی) به متصدی باجه معطله و بدون دریافت هزینه مجدد، مرسوله مذکور به آدرس مندرج در آن مجددا" از طریق پست ارسال می گردد و از تحویل دستی به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی و  عدم به رسمیت شناختن نشانی غیرواقعی، خودداری بعمل می آید.

به منظور تکمیل مدارک ثبت سفارش انجام خدمات پلمپ دفاتر می توانید به  مدارک مورد نیاز ثبت سفارش پلمپ دفاتر مراجعه نمایید ، همچنین اگر در رابطه به ثبت سفارش پلمپ دفاتر سوالی دارید می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت ، رتبه بندی و اخذ گرید در تهران 02166501809 | 02166502188 | 09127152571

ثبت شرکت ، رتبه بندی و اخذ گرید در کرج 19 الی 02634218014 | 09123438517

 

برچسب ها :

نویسنده : ثبت یکتا
۱۷ مرداد ۰۸:۰۵ قبل از ظهر(10 ماه پیش)

مطالب مرتبط