مدارک برای ثبت برند قارچ

قارچ میوه ای است که با جذب مواد مغذی از چوب برگ های افتاده شده و ترکیباتی که در خاک وجود دارد، به تشکیل کولونی میپردازد. قارچ ها از گذشته های دور وجود داشته اند و در آن زمان ها از قارچ های خوراکی برای دارو و غذا استفاده می شده است و به خواص آن دقت داشتند. ما در این مطلب مزایای ثبت برند و مدارک برای ثبت برند قارچ را بیان خواهیم کرد.

قارچ ماده غذایی است که بسیار سالم می باشد و خوردن آن گرسنگی شما را برطرف می کند. غذاهایی مانند قارچ که در عین ارزش غذایی بالا، دارای کالری کمی می باشند، باید جایگزین غذاهای پرکالری گردند. قارچ کلسترول و چربی نداشته و  و پروتئین های بسیاری را درخود جای داده است. آب، فیبر، مواد معدنی و ویتامین نیز از ترکیبات دیگری هستند که در قارچ وجود دارند. و به بیماران مبتلا به دیابت کمک می کنند. قارچ ها با داشتن آنزیم ها می توانند نشاسته و قندی را که در غذا وجود دارد، بشکنند. قارچ ها ارزش غذایی خوبی داشته و در کنار سبزیجات استفاده می شوند. هم چنین نمک بسیار کمی دارند. بنابراین نیاز به این ماده غذایی امروزه بیش از پیش احساس شده است و با وجود رقبا، ثبت برند مربوط به آن اهمیت بیشتری پیدا می کند.

برند و مزایای ثبت برند

برند را می توان عبارت، نماد، نام، طرح یا هر ویژگی ای دانست که خدمات با محصولی خاص را مشخص می کند و توسط برند می توان از محصولات و خدمات مشابه متمایز شد.

با ثبت برند می توانید به عنوان شرکتی با سابقه ای طولانی در مذاکرات تجاری یا قرادادهای بین المللی شناخته شوید. هم چنین ثبت برند موجب جلوگیری از دزدیده شدن طرح و ایده شما می شود. به اینصورت راه هرگونه سوء استفاده بسته شده و ارزش نام و شرکت خود را بالا می برید.


ثبت برند قارچ

با توجه به فواید قارچ و مزایای ثبت برند، کسانی که علاقه مند به ثبت برند قارچ می باشند، باید دقت کنند  محصول تولیدی آن ها در کدام طبقه اداره علامت تجاری قرار می گیرد.  هم چنین برای ثبت برند قارچ باید مدارکی از جمله جواز تاسیس صنایع یا پروانه کسب و کارت بازرگانی را دریافت کنید.

 

مدارک ثبت برند قارچ برای شخص حقوقی

 

مدارک ثبت برند قارچ برای شخص حقیقی

 

هم چنین بخوانید:

مراحل ثبت برند مواد غذایی

ثبت برند جواهرات

مطالب مرتبط

ثبت تغییرات شرکت شامل مراحل قانونی است و طی ضوابط انجام می شود. برای اینکه بتوانید به راحتی تغییرات اساسنامه را ثبت نمایید، می توانید از راهنمایی های قوانین ثبت تغییرات شرکت ها استفاده کنید. در ثبت تغییرات شرکت ها می توانید از کارشناس امور ثبت شرکت ها نیز مشاوره دریافت نمایید. مراحل ثبت تغییرات شرکت ها به صورت جلسات رسمی انجام می شود و مصوبه آنها برای اداره ثبت شرکت ها ارسال می شود.

ادامه مطلب

طبق قوانین گمرکی کشور کارت بازرگانی جوازی است که مالک آن اعم از شخصیت حقیقی یا حقوقی، می تواند در زمینه واردات و صادرات کالا فعالیت نماید. لازم به ذکر است انجام فعالیت های وارداتی و صادراتی برای تمام تاجرین امکان پذیر نبوده و فقط آن دسته از بازرگانانی که دارای کارت بازرگانی هستند اجازه انجام چنین فعالیت هایی را دارند.

ادامه مطلب

قبل از ثبت علامت تجاری و ثبت برند، شما باید در مورد استعلام برندهای ثبت شده اطلاع پیدا کرده و اقدامات لازم را انجام دهید. شما با استعلام برند قبل از ثبت، متوجه می شوید که برند شما حتما ابتکاری بوده و موجب گمراهی مشتریان نمی گردد. منظور از گمراه نکردن و ابتکاری بودن علامت تجاری این است که علامت مورد استفاده روی کالا، از لحاظ شکل جدید بوده و توسط افراد دیگر مورد استفاده یا ثبت نشده باشد.

امروزه به دلیل بالا بودن حجم ثبت برند در اداره مالکیت صنعتی، انتخاب برند یا علامت تجاری سخت تر شده است. به گونه ای که اگر برای استعلام ثبت شرکت و برندهای ثبت شده اقدام کنید و برند موردنظر قبلا به ثبت رسیده باشد، دیگر نمیتوان آن را ثبت کرد.

ادامه مطلب

برای مبادرت به امر بازرگانی تنها اشخاص حقیقی و حقوقی دارای کارت بازرگانی می توانند در عرصه واردات و صادرات کالا اقدام نمایند .

اینکه شما کارت بازرگانی بگیرید ، باعث وضع مالیات نمی شود ، بلکه درآمد حاصل از آن فعالیت بازرگانی مشمول مالیات می گردد . میزان مالیات برای اشخاص حقیقی و حقوقی متفاوت می باشد .

ادامه مطلب

شرکت ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت میگیرد.

ادامه مطلب

برندها دارایی ارزشمندی به حساب می آیند که در حیطه ی سرمایه ها و دارایی های مادی یک مجموعه به حساب نمی آیند و در واقع از دارایی های غیر مادی محسوب  می گردند.

هرگاه فردی تصمیم به استفاده از کالا و یا خدمات یک مجموعه می گیرد این برند شماست که تضمین می کند که آن فرد با خیالی آسوده از کالا و خدمات شما استفاده کند.

ادامه مطلب