شرایط و مراحل ثبت شرکت خدماتی

شرایط و مراحل ثبت شرکت خدماتی

در ابتدا باید گفت که هدف شرکت های خدماتی، ارائه خدمات مناسب با استفاده از کارمندان و پرسنل مجرب به سازمان ها و ارگان های مختلف می باشد. اما آیا شما می دانید مراحل ثبت شرکت خدماتی چگونه است و چه شرایطی دارد؟

برچسب ها : مراحل ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت خدماتی

نویسنده : ثبت یکتا
۳۰ شهریور ۰۴:۰۶ قبل از ظهر(3 سال پیش)

مدارک و شرایط برای ثبت شرکت ساختمانی

مدارک و شرایط برای ثبت شرکت ساختمانی

ثبت شرکت ساختمانی برای این است که پروژه های ساخت ساختمان ها، ابنیه و اسکلت ساختمانی و فعالیت های دیگری نظیر عملیات های مرتبط با موضوع ساختمان و نظارت و اجرایی کردن آن ها، به خوبی انجام شود. این شرکت ها در دو زمینه فعالیت می کنند:

برچسب ها : ثبت شرکت ساختمانی ثبت شرکت ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت با مسئولیت محدود

نویسنده : ثبت یکتا
۱۲ مهر ۱۰:۰۷ قبل از ظهر(2 سال پیش)

مدارک و شرایط برای ثبت شرکت مختلط به چه صورت می باشد؟

مدارک و شرایط برای ثبت شرکت مختلط به چه صورت می باشد؟

برای تاسیس و ثبت شرکتهای مختلط سهامی و غیرسهامی باید تمامی اقدامات انجام شده درباره شرکت با مسئولیت محدود و شرکت های سهامی رعایت شود. هم چنین کارشناس باید بر طبق موارد 182 و 141 قانون تجارت دستور ثبت شرکت مختلط بدهد

برچسب ها : ثبت شرکت مختلط ثبت شرکتهای مختلط سهامی و غیرسهامی ثبت شرکت تعریف شرکت مختلط سهامی شرکت مختلط غیر سهامی

نویسنده : ثبت یکتا
۲۷ مهر ۱۲:۰۷ بعد از ظهر(2 سال پیش)

شرایط و مدارک برای ثبت شرکت قالیبافی

شرایط و مدارک برای ثبت شرکت قالیبافی

قالی نوعی فرش است که واژه آن از شهری به نام قالین در ارمنستان گرفته شده است و از جنس پشم، الیاف پنبه و بعضا ابریشم می باشد. قالی بافی از دیر باز هنر دستی مردم ایران بوده است که نه تنها در ایران، بلکه در خارج از کشور نیز طرفداران خاص خود را دارد. بنابراین برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را در این زمینه توسعه دهید و سود بیشتری کسب کنید، بهتر است به ثبت شرکت روی بیاورید. ثبت شرکت قالیبافی نه تنها اعتبار شما را بالا می برد، بلکه زمینه ساز ورود شما به عرصه های مختلف تجارت داخلی و خارجی می شود. با ثبت شرکت قالیبافی می توان از امتیازاتی همچون اخذ نمایندگی رسمی و دریافت وام و تسهیلات استفاده نمود.

برچسب ها : ثبت شرکت ثبت شرکت قالیبافی مدارک برای ثبت شرکت مدارک ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۰۵ آذر ۱۰:۰۹ قبل از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت کنسرسیوم به چه صورت می باشد؟

ثبت شرکت کنسرسیوم به چه صورت می باشد؟

آیا می دانید شرکت کنسرسیوم چیست؟ اگر بخواهیم کنسرسیوم را تعریف کنیم و در ادامه هدف از ثبت شرکت کنسرسیوم را بیان کنیم، می توان گفت کنسرسیوم مشارکت چند شرکت، نهاد، دولت، شخص یا ترکیبی از آن هاست برای اینکه به هدف و سود مشترک خود برسند. درواقع کنسرسیوم به صورت اتحاد و ائتلاف چندین سازمان و شرکت یا افراد حقیقی و حقوقی است برای اینکه چند پروژه مشخص را با همکاری یکدیگر انجام دهند. این مشارکت گاهی برای رسیدن به اهداف مشترک اجتماعی، اقتصادی و ... در مدت نامحدودی برای پاسخگویی و بهره مندی قوی تر به تقاضای داده شده ایجاد می شود.

برچسب ها : ثبت شرکت ثبت شرکت کنسرسیوم مدارک ثبت شرکت کنسرسیوم شرکت کنسرسیوم چیست

نویسنده : ثبت یکتا
۰۶ آذر ۱۰:۰۹ قبل از ظهر(2 سال پیش)

شرایط و مدارک ثبت شرکت میناکاری

شرایط و مدارک ثبت شرکت میناکاری

هنر میناکاری، هنری است که به صورت نقاشی روی فلزاتی مانند مس، طلا و نقره و تزیین آن ها انجام می شود و این ظروف با رنگ های لعابی مخصوص در حرارت بسیار زیاد کوره پخته می شود و موجب ثابت شدن رنگ این ظروف می شود. به دلیل گران بودن طلا و نقره، امروزه این هنر بیشتر روی ظروف مسی انجام می گردد. البته ظروف میناکاری که از جنس طلاست، تنها فلزی می باشد که با ذوب شدن مینا، اکسید نمی شود. ویژگی و کیفیتی ای که ظروف از جنس مس و نقره ندارند. برای فعالیت در زمینه میناکاری باید اقدامات لازم برای ثبت شرکت میناکاری را انجام داد که در ادامه بیان خواهیم کرد.

برچسب ها : ثبت شرکت ثبت شرکت میناکاری ثبت شرکت میناکاری سهامی خاص ثبت شرکت میناکاری با مسئولیت محدود

نویسنده : ثبت یکتا
۲۳ آذر ۰۳:۰۹ قبل از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت صنایع دستی

ثبت شرکت صنایع دستی

صنایع دستی را می توانی بخشی از هنر صنعت دانست که با استفاده از مواد اولیه و به وسیله دست و ابزار آلات دستی، محصولاتی را می سازد که در هر قسمتش، خلاقیت فکری و ذوق هنری سازنده آن هویداست. این هنر به گونه ای تجلی می یابد که می توان به سادگی از صنایع ماشینی آن را تشخیص داد. از جمله صنایع دستی می توان به منبت کاری، میناکاری، قالی بافی، زری بافی و ... اشاره کرد. برای اینکه در زمینه صنایع دستی فعالیت کنید، باید از وزارت فرهنگ و ارشاد مجوز لازم را دریافت کنید. برای ثبت شرکت صنایع دستی باید شرکت را در قالب سهامی خاص یا با مسئولیت محدود به ثبت برسانید.

برچسب ها : ثبت شرکت ثبت شرکت صنایع دستی ثبت شرکت صنایع دستی سهامی خاص ثبت شرکت صنایع دستی با مسئولیت محدود مدارک ثبت شرکت صنایع دستی

نویسنده : ثبت یکتا
۲۶ آذر ۱۱:۰۹ قبل از ظهر(2 سال پیش)

شرایط و مدارک برای ثبت شرکت حسابداری

شرایط و مدارک برای ثبت شرکت حسابداری

حسابداری دانشی می باشد که در آن فرآیند ثبت، جمع آوری، خلاصه کردن و طبقه بندی اطلاعات و تهیه گزارش های مالی انجام می شود تا مدیران و افراد ذی نفع بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند. با گسترش فعالیت های مالی و اقتصادی، نیاز به مجموعه و شرکت های حسابداری بیش از پیش احساس شده است به طوری که افراد متخصص و با توانایی بالا با ثبت شرکت حسابداری، کارهای مربوط به امور مالیاتی، خدمات مشاوره مالی، حسابرسی و ... را به صورت اختصاصی برای سازمان، اشخاص و شرکت ها انجام دهند.

برچسب ها : ثبت شرکت حسابداری ثبت شرکت شرایط ثبت شرکت حسابداری مدارک لازم جهت ثبت شرکت حسابداری

نویسنده : ثبت یکتا
۰۴ دی ۰۴:۱۰ قبل از ظهر(2 سال پیش)

فواید و مدارک ثبت شرکت تجارت الکترونیک

فواید و مدارک ثبت شرکت تجارت الکترونیک

برای اینکه هدف یک شرکت را بتوان مشخص کرد، باید به موضوع فعالیت آن توجه کرد. برای ثبت شرکت تجارت الکترونیک اگر کلمه غیر هرمی و غیر شبکه ای در موضوع فعالیت شرکت ذکر گردد، نیازی نیست که از مراجع ذیصلاح مجوز اخذ گردد. هم چنین موضوعاتی مانند ارائه سرویس ها و راهکارهای پهنای باند، ارائه خدمات میزبانی وب، تست امنیت سایت، ارائه میزبانی هاست، انتقال دانش راه اندازی سرور و طراحی وب و نصب و راه اندازی انواع سرور های اختصاصی ایرانی و خارجی نیاز به اخذ مجور ندارند.

برچسب ها : ثبت شرکت تجارت الکترونیک ثبت شرکت شرایط ثبت شرکت تجارت الکترونیک شرکت تجارت الکترونیک سهامی خاص شرکت تجارت الکترونیک با مسئولیت محدود

نویسنده : ثبت یکتا
۰۶ دی ۰۴:۱۰ قبل از ظهر(2 سال پیش)

چه مدارکی برای ثبت شرکت های خدماتی لازم است؟

چه مدارکی برای ثبت شرکت های خدماتی لازم است؟

هر فعالیتی که از طرفی برای طرف دیگر انجام می شود و معمولا تعاملات بین کارکنان خدمات و مشتریان می باشد و راه حلی برای حل مشکلات مشتری است، خدمات می گویند. شرکت های خدماتی، شرکت هایی هستند که اموری مانند نظافت ادارات، منازل و شرکت ها را برعهده می گیرند. این شرکت ها با ثبت خود به عنوان ثبت شرکت های خدماتی، دارای چند نوع خدمت هستند که می توان از جمله آن ها به تعمیر و نگهداری ماشین آلات و ساختمان، نگهداری از فضای سبز و ... اشاره کرد.

برچسب ها : ثبت شرکت های خدماتی ثبت شرکت ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت خدماتی سهامی خاص ثبت شرکت خدماتی با مسئولیت محدود

نویسنده : ثبت یکتا
۲۷ مهر ۲۰:۰۷ بعد از ظهر(1 سال پیش)

مدارک و شرایط برای ثبت شرکت تولید مجسمه

مدارک و شرایط برای ثبت شرکت تولید مجسمه

هنر مجسمه سازی از دیرباز در میان انسان های اولیه و حتی غارنشینان وجود داشته است که آثار آن را می توان در حجاری های زیبا و چشم نواز مایاها در پرو مشاهده کرد. در ایران نیز با هنر هایی مانند سنگتراشی، نقاشی، منبت کاری و ... علاقه زیاد خود را به ساخت مجسمه نشان دادند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم این هنر با سایر رشته ها مانند معماری و دکوراسیون درهم آمیخت.  در حال حاضر مجسمه سازی با عناصری مانند آهن، طلا، شیشه، حلب، چوب، پارچه، جواهر و ... انجام می شود که در این میان مجسمه های فلزی بیشترین جلب توجه و علاقه مندان زیادی دارد. بنابراین اگر می خواهید در زمینه مجسمه سازی فعالیت کنید، باید ابتدا اقدام به تاسیس شرکت و ثبت شرکت تولید مجسمه بپردازید. مراحلی برای این منظور وجود دارد که در این مطلب به تفصیل به این موضوع پرداخته می شود.

برچسب ها : ثبت شرکت تولید مجسمه ثبت شرکت ثبت شرکتها ثبت شرکت تولید مجسمه سهامی خاص ثبت شرکت تولید مجسمه با مسئولیت محدود

نویسنده : ثبت یکتا
۱۱ دی ۱۰:۱۰ قبل از ظهر(2 سال پیش)

مراحل ثبت شرکت تولیدی چگونه است؟

مراحل ثبت شرکت تولیدی چگونه است؟

اگر بخواهیم ابتدا شرکت های تولیدی را تعریف کنیم، شرکت هایی هستند که در موضوع فعالیت شرکت، موارد مربوط به فعالیت های تولیدی ذکر شود و تنها تفاوت با شرکت های دیگر، موضوع فعالیت این شرکت ها می باشد. در این مطلب به شرایط، مدارک و مراحل ثبت شرکت تولیدی می پردازیم.

هدف این شرکت ها تولید محصول بوده و برای به دست آوردن درآمد، مواد اولیه خریداری می کنند تا بتوانند محصول تولیدی خود را عرضه کنند و فروش نمایند. این شرکت ها در دوقالب شرکت تولیدی سهامی خاص یا شرکت تولیدی با مسئولیت محدود فعالیت می کنند. برای ثبت شرکت های تولیدی باید به اداره ثبت شرکت ها مراجعه شده و از سازمان هایی مانند سازمان صنایع و معادن، بهداشت و ... مجوز لازم را دریافت کنند.

برچسب ها : ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت ثبت شرکتها مراحل ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت تولیدی سهامی خاص ثبت شرکت تولیدی با مسئولیت محدود

نویسنده : ثبت یکتا
۰۸ اسفند ۰۷:۱۲ قبل از ظهر(1 ماه پیش)

مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک

مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک

افرادی که متقاضی ثبت شرکت تولیدی پوشاک هستند و در موضوع فعالیت شرکت آن ها کلمه «تولید» ذکر شده است، باید با توجه به حوزه ثبتی خود، مجوز لازم را در زمینه تولید اخذ کنند. برای ثبت شرکت تولیدی پوشاک در دوقالب سهامی خاص یا بامسئولیت محدود شرایطی وجود دارد که در ادامه بیان می کنیم.

برچسب ها : ثبت شرکت تولیدی پوشاک ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت شرایط ثبت شرکت تولیدی پوشاک

نویسنده : ثبت یکتا
۱۴ دی ۰۲:۱۰ قبل از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت در کیش

ثبت شرکت در کیش

انجام امور ترخیص و صادرات و واردات کالا و حق العمل این کار، توسط شرکت های سهامی خاص یا شرکت های بامسئولیت محدود در کیش انجام می شود. این شرکت ها، با ثبت شرکت در کیش می توانند از امتیاز 20 سال معافیت مالیاتی به شرط فعالیت در محدوده جزیره کیش، استفاده کنند. ما در ادامه مدارک برای ثبت شرکت در کیش و مراحل فعالیت بازرگانی را ذکر می کنیم. با ما همراه باشید.

برچسب ها : ثبت شرکت در کیش ثبت شرکت مدارک برای ثبت شرکت در کیش دریافت مجوز فعالیت اقتصادی

نویسنده : ثبت یکتا
۱۸ دی ۱۱:۱۰ قبل از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت نساجی (ریسندگی و بافندگی)

ثبت شرکت نساجی (ریسندگی و بافندگی)

تولید پوشاک و نیاز به آن از جمله اقلامی است که در طول تاریخ به آن توجه شده است که سابقه چندهزارساله صنعت نساجی در ایران گواه این ادعاست. صنعت نساجی ایران همگام با دیگر کشور های جهان در قرن یازدهم روی کار آمد. امروزه با به کارگیری ذوق و هنر ایرانی صنعت نساجی کشور دچار تحولات زیادی شده است به گونه ای که ثبت شرکت نساجی اهمیت بسیاری پیدا کرده است.

برچسب ها : ثبت شرکت نساجی ثبت شرکت ثبت شرکت ریسندگی و بافندگی ثبت شرکت نساجی سهامی خاص ثبت شرکت نساجی با مسئولیت محدود

نویسنده : ثبت یکتا
۲۴ دی ۱۲:۱۰ بعد از ظهر(2 سال پیش)

شرایط و مراحل ثبت شرکت عمرانی

شرایط و مراحل ثبت شرکت عمرانی

یکی از سرمایه گذاری های جذاب و پرطرفدار، سرمایه گذاری در زمینه عمران است که با توسعه و گسترش زندگی شهری در ایران، اهمیت این سرمایه گذاری دوچندان شده است. از موضوعات فعالیت شرکت های عمرانی می توان به نظارت، مشاوره، اجرا، محاسبه و طراحی پروژه های عمرانی شامل اعم از بتنی و فلزی وآجری و سنگی، فعالیت برای احداث شهرک های اداری، تجاری و مسکونی، پل سازی، جاده سازی، تونل سازی، سد سازی و نوسازی بافت های فرسوده و خاکریزی و خاکبرداری اشاره کرد. بنابراین توضیحات، ثبت شرکت عمرانی اهمیت زیادی پیدا می کند و بهتر است این شرکت ها را در قالب شرکت سهامی خاص ثبت کنید زیرا این شرکت ها اعتبار بیشتری خواهند داشت. در شرکت عمرانی سهامی خاص، 35 درصد از سرمایه اولیه شرکت باید واریز شده و برای مدیران مدت زمان تصدی هر دوسال یکبار و برای بازرسان هر یک سال یکبار تمدید شود.

برچسب ها : ثبت شرکت عمرانی ثبت شرکت مدارک ثبت شرکت عمرانی مراحل ثبت شرکت عمرانی شرایط ثبت شرکت عمرانی ثبت شرکتها

نویسنده : ثبت یکتا
۰۳ بهمن ۰۸:۱۱ قبل از ظهر(2 سال پیش)

شرایط و مدارک ثبت شرکت بازرگانی

شرایط و مدارک ثبت شرکت بازرگانی

شرکت های بازرگانی، شرکت هایی با موضوع امور مربوط به بازرگانی می باشند. این امور شامل فروش، خرید، واردات، صادرات و توزیع کالاهای مجاز بازرگانی و دادن نمایندگی به تمامی نمایشگاه های داخلی و خارجی صادرات و واردات است. امروزه امکان ثبت شرکت بازرگانی به دو صورت شرکت بازرگانی سهامی خاص و شرکت بازرگانی با مسئولیت محدود وجود دارد که در ادامه شرایط برای ثبت شرکت بازرگانی را بیان می کنیم.

برچسب ها : ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود اخذ کارت بازرگانی دریافت کارت بازرگانی شرایط ثبت شرکت بازرگانی مدارک برای ثبت شرکت بازرگانی

نویسنده : ثبت یکتا
۰۵ بهمن ۰۸:۱۱ قبل از ظهر(2 سال پیش)

مراحل و شرایط ثبت شرکت طراحی سایت

مراحل و شرایط ثبت شرکت طراحی سایت

در این مطلب می خواهیم در مورد یکی از جدیدترین کسب و کارها که امروزه رونق زیاد پیدا کرده و در میان اقشار جامعه به شدت در حال گسترش است، صحبت کنیم. اگر قصد دارید در حوزه آی تی و برنامه نویسی و طراحی سایت فعالیت کنید و شرکت تخصصی برای طراحی سایت و برنامه نویسی راه اندازی و تاسیس کنید، ابتدا باید برای ثبت شرکت برنامه نویسی یا ثبت شرکت طراحی سایت اقدام کنید که اصولا ثبت شرکت طراحی سایت در قالب شرکت با مسئولیت محدود، رایج ترین نوع ثبت شرکت است.

برچسب ها : ثبت شرکت طراحی سایت ثبت شرکت برنامه نویسی ثبت شرکت شرایط ثبت شرکت طراحی سایت مراحل ثبت شرکت برنامه نویسی

نویسنده : ثبت یکتا
۰۸ بهمن ۱۱:۱۱ قبل از ظهر(2 سال پیش)

چه مدارکی برای ثبت شرکت مهندسی نیاز است؟

چه مدارکی برای ثبت شرکت مهندسی نیاز است؟

شرکت مهندسی شخصیت حقوقی مستقل دارد که برای انجام پروژه های مهندسی توسط مهندسان ثبت می شود. شرکت مهندسی در موضوع فعالیت شرکت و نام شرکت با شرکت های دیگر متفاوت است. برای اینکه برای ثبت شرکت مهندسی اقدام کنید، به مدرک تحصیلی نیازی نیست مگر اینکه در اسم شرکت از واژه "مهندسی" استفاده شود. در اینصورت باید یکی از اعضای این شرکت دارای مدرک مهندسی مرتبط با موضوع شرکت باشد. شرکت مهندسی در دو قالب شرکت مهندسی سهامی خاص و شرکت مهندسی با مسئولیت محدود به ثبت می رسد. در ادامه مدارک و شرایط برای ثبت شرکت فنی مهندسی را ذکر خواهیم ک

برچسب ها : ثبت شرکت مهندسی ثبت شرکت فنی مهندسی شرایط ثبت شرکت مهندسی مدارک برای ثبت شرکت مهندسی ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۲۰ تیر ۱۷:۰۴ بعد از ظهر(9 ماه پیش)

مراحل ثبت شرکت خدمات کشاورزی

مراحل ثبت شرکت خدمات کشاورزی

کسانی که برای ثبت شرکت خدمات کشاورزی متقاضی هستند و موضوع فعالیت آن ها شامل مواردی مانند فرآوری نهاده های گیاهی، تولید نباتات و گیاهان، ساخت، تولید، بسته بندی، ورود و توزیع کلیه آفات نباتی و علف کش ها، حشرات مفید و انگل های مورد استفاده برای آفات نباتی، توزیع و فروش سموم دفع آفات گیاهان، ورود ریشه، بذر پیاز قلمه، نهال و ... باشد، می توانند با گرفتن مجوز از وزارت جهاد کشاورزی برای ثبت شرکت کشاورزی اقدام نمایند.

برچسب ها : ثبت شرکت خدمات کشاورزی ثبت شرکت کشاورزی ثبت شرکت مراحل ثبت شرکت خدمات کشاورزی شرایط ثبت شرکت خدمات کشاورزی

نویسنده : ثبت یکتا
۰۵ اسفند ۱۲:۱۲ بعد از ظهر(1 ماه پیش)

ثبت شرکت فیلمسازی به چه مدارکی نیاز دارد؟

ثبت شرکت فیلمسازی به چه مدارکی نیاز دارد؟

با توجه به رونق فیلمسازی در کشور ما در تلویزیون، سینما و نمایش خانگی، ثبت شرکت فیلمسازی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. بنابراین ما در این مطلب درباره شرایط و مراحل ثبت شرکت فیلمسازی صحبت می کنیم. با ما همراه باشید.

برچسب ها : ثبت شرکت فیلمسازی ثبت شرکت شرایط ثبت شرکت فیلمسازی مراحل ثبت شرکت فیلمسازی ثبت شرکت فیلمسازی سهامی خاص ثبت شرکت فیلمسازی با مسئولیت محدود

نویسنده : ثبت یکتا
۰۷ اردیبهشت ۱۵:۰۲ بعد از ظهر(2 سال پیش)

مدارک و شرایط برای ثبت شرکت نفت و گاز چیست؟

مدارک و شرایط برای ثبت شرکت نفت و گاز چیست؟

شرکت انرژی در حوزه نفت و گاز به صورت تخصصی فعالیت می کند. موضوع فعالیت شرکت نفت و گاز را می توان لوله کشی خطوط نفت و گاز، تامین تجهیزات و مواد مورد نیاز صنایع نفت و گاز، حفاری در حوزه نفت و گاز، بهینه سازی مصرف سوخت و ... بیان کرد. برای ثبت شرکت نفت و گاز می توان در دو قالب سهامی خاص یا با مسئولیت محدود اقدام کرد. در زیر شرایط و مدارکی را که برای این نوع ثبت شرکت وجود دارد، بیان می کنیم.

برچسب ها : ثبت شرکت نفت و گاز ثبت شرکت ثبت شرکت انرژی شرایط ثبت شرکت نفت و گاز مدارک ثبت شرکت نفت و گاز

نویسنده : ثبت یکتا
۰۸ اردیبهشت ۱۵:۰۲ بعد از ظهر(2 سال پیش)

چگونگی ثبت شرکت فضای سبز

چگونگی ثبت شرکت فضای سبز

فضای سبز یکی از نیازهای شهرنشینان و زندگی شهری می باشد و ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی، زیست محیطی و ... دارد. مهم ترین کاربرد فضای سبز جذب دی اکسید کربن و گاز های سرما و تولید اکسیژن برای بهبود شرایط آب و هوای شهر و کم شدن آلودگی است. بنابراین طبیعی است که مسئله ثبت شرکت فضای سبز اهمیت دوچندان پیدا کند.

برچسب ها : ثبت شرکت فضای سبز ثبت شرکت شرایط ثبت شرکت فضای سبز مدارک لازم برای ثبت شرکت فضای سبز مراحل ثبت شرکت فضای سبز شرکت پیمانکاری فضای سبز شرکت های پیمانکاری فضای سبز چگونگی ثبت شرکت فضای سبز

نویسنده : ثبت یکتا
۰۹ اردیبهشت ۰۷:۰۲ قبل از ظهر(2 سال پیش)

نحوه ثبت شرکت فناوری اطلاعات چگونه است؟

نحوه ثبت شرکت فناوری اطلاعات چگونه است؟

فناوری اطلاعات یا به صورت مختصر IT، مخفف عبارت انگلیسی Information Communication Technology می باشد و می توان گفت مجموعه ای تکنیک ها و روش ها برای:

  1. ذخیره اطلاعات
  2. بازیابی اطلاعات
  3. پردازش اطلاعات
  4. و انتقال اطلاعات

برچسب ها : ثبت شرکت فناوری اطلاعات ثبت شرکت مراحل ثبت شرکت در حوزه فناوری اطلاعات تاسیس شرکت فناوری اطلاعات شرایط ثبت شرکت فناوری اطلاعات مراحل ثبت شرکت فناوری اطلاعات نحوه ثبت شرکت فناوری اطلاعات

نویسنده : ثبت یکتا
۱۰ اردیبهشت ۰۸:۰۲ قبل از ظهر(2 سال پیش)

شرایط ثبت شرکت طراحی گرافیک در ایران چگونه است؟

شرایط ثبت شرکت طراحی گرافیک در ایران چگونه است؟

هنر طراحی گرافیک استفاده از تکنیک های مختلف برای ایجاد آثار دوبعدی بر روی سطوحی مانند بوم، کاغذ، چوب، پارچه و ... می باشد که پیامی خاص را به بیننده می رساند. گرافیک در معنای لغوی به معنی نگارش و ترسیم است و با استفاده از تکنیک های نقاشی، عکاسی و روش های مختلف چاپ خلق می شود. با ثبت شرکت طراحی گرافیک می توانید اولین قدم خود را برداشته و فعالیت حرفه ای خود را به صورت قانونی شروع کنید.

برچسب ها : ثبت شرکت طراحی گرافیک ثبت شرکت مدارک لازم جهت ثبت شرکت طراحی گرافیک ثبت شرکت طراحی هزینه ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۱۵ خرداد ۰۸:۰۳ قبل از ظهر(2 سال پیش)

مدارک و شرایط ثبت شرکت دام و طیور

مدارک و شرایط ثبت شرکت دام و طیور

برای ثبت شرکت دام و طیور ابتدا باید موضوع فعالیت شرکت را مشخص کنیم که در کدام زیرشاخه قرار دارد. موضوع شرکت هدف شرکت را نشان می دهد و به امور تجاری و غیرتجاری نظارت دارد. موضوع شرکت در اساسنامه شرکت قید شده و وظایف و اختیارات مسئولین شرکت را مشخص می کند.

برچسب ها : ثبت شرکت دام و طیور ثبت شرکت طیور ثبت شرکت پرورش دام و طیور ثبت شرکت مدارک لازم جهت ثبت شرکت طیور شرایط ثبت شرکت دام و طیور هزینه ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۲۰ خرداد ۰۶:۰۳ قبل از ظهر(2 سال پیش)

چگونه می توان برای ثبت شرکت تک مدیره اقدام کرد؟

چگونه می توان برای ثبت شرکت تک مدیره اقدام کرد؟

اکثر افرادی که متقاضی ثبت شرکت هستند، خواهان ثبت مالکیت شرکت با تنها یک نفر هستند. حال این سوال پیش می آید که آیا می توان برای ثبت شرکت تک مدیره اقدام کرد و شرکتی با حضور تنها یک نفر ثبت کرد یا خیر. برای این منظور ابتدا لازم است به معنا و مفهوم شرکت بپردازیم.

برچسب ها : ثبت شرکت تک مدیره ثبت شرکت تک مدیریتی ثبت شرکت تک نفره ثبت شرکت ثبت شرکتها

نویسنده : ثبت یکتا
۱۹ خرداد ۰۷:۰۳ قبل از ظهر(2 سال پیش)

شرایط ثبت شرکت تجهیزات پزشکی چگونه است؟

شرایط ثبت شرکت تجهیزات پزشکی چگونه است؟

برای اینکه برای ثبت شرکت تجهیزات پزشکی اقدام کنید، به دلیل ارتباط این تجهیزات با سلامت انسان، باید از مراجع ذی صلاح مجوز لازم را اخذ نمایید. ثبت شرکت تجهیزات پزشکی به دو صورت شرکت بازرگانی سهامی خاص و شرکت بازرگانی با مسئولیت محدود انجام می شود. در این مطلب شرایط ثبت شرکت تجهیزات پزشکی را توضیح خواهیم داد.

برچسب ها : ثبت شرکت تجهیزات پزشکی شرایط ثبت شرکت تجهیزات پزشکی ثبت شرکت مراحل صدور مجوز برای تجهیزات پزشکی

نویسنده : ثبت یکتا
۲۲ تیر ۰۸:۰۴ قبل از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت زیست محیطی به صورت سهامی خاص و با مسئولیت محدود

ثبت شرکت زیست محیطی به صورت سهامی خاص و با مسئولیت محدود

 یکی از روش های محافظت از محیط زیست و مسائل مربوط به آن، ثبت شرکت زیست محیطی است.ثبت شرکت زیست محیطی به دو صورت سهامی خاص و با مسئولیت محدود انجام می پذیرد.

در تمام کشورها حفاظت از محیط‌زیست از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت زیست‌محیطی، شرکتی است که در این زمینه وارد عمل شده و انواع روابط انسان با محیط زیست را بررسی می‌کند. با ثبت شرکت زیست‌محیطی، تأثیرات انسان بر محیط و مشکلاتی که توسط انسان‌ها به وجود می‌آید مورد توجه قرار گرفته و راه حل‌هایی برای آن ارائه می‌شوند. ثبت این شرکت‌ها به دو صورت سهامی خاص و با مسئولیت محدود انجام می‌شود.

برچسب ها : ثبت شرکت زیست محیطی ثبت شرکت زیست محیطی با مسئولیت محدود ثبت شرکت زیست محیطی سهامی خاص ثبت شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۲۴ شهریور ۱۰:۰۶ قبل از ظهر(2 سال پیش)

شرایط و مدارک برای ثبت شرکت روانشناسی

شرایط و مدارک برای ثبت شرکت روانشناسی

امروزه با توجه به گسترده شدن خدمات مشاوره و روانشناسی و دستاوردهای این علم در ایران و جهان، مردم از خدمات سلامت روان بیش از پیش استقبال می کنند. بنابراین ثبت شرکت روانشناسی برای اعتماد مردم به یک موسسه الزامی است زیرا این شرکت ها در نقش مهمی در سلامت جامعه دارند. شرکت های روانشناسی می توانند در زمینه های مشاوره شغلی، روانسنجی و روانشناسی، مشاوره کودکان و نوجوانان، آموزش مهارت های زندگی و ... خدماتی را ارائه دهند. این شرکت ها همچنین می توانند با مدارس و سازمان های اداری همکاری کنند. 

برچسب ها : ثبت شرکت روانشناسی ثبت شرکت روانشناسی سهامی خاص ثبت شرکت روانشناسی با مسئولیت محدود ثبت شرکت ثبت شرکت ها

نویسنده : ثبت یکتا
۲۴ شهریور ۱۰:۰۶ قبل از ظهر(2 سال پیش)

ثبت تغییرات| مدارک و مراحل لازم برای ثبت تغییرات شرکت چیست؟

ثبت تغییرات| مدارک و مراحل لازم برای ثبت تغییرات شرکت چیست؟

شرکت‌ها بعد از ثبت، ممکن است نیازمند تغییراتی در رابطه با اساسنامه یا موارد خاص دیگر باشند. منظور از این تغییرات، به طور کل تمام تغییرات و تصمیمات شرکت می‌باشد که در طی مواردی نظیر مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق‌العاده یا جلسات هیئت مدیره صورت می‌گیرد.

برچسب ها : ثبت-تغییرات-شرکت-مدارک لازم-تغییر ادرس شرکت

نویسنده : ثبت یکتا
۱۵ آذر ۰۵:۰۹ قبل از ظهر(4 ماه پیش)

مراحل ثبت شرکت بسته بندی زعفران

مراحل ثبت شرکت بسته بندی زعفران

زعفران در میان ادویه های غذایی، به ادویه طلایی معروف شده است و دارای تاریخچه چند هزارساله دارویی می باشد. این ادویه در کشورهای آسیایی و اروپایی مانند ایران، چین، فرانسه، اسپانیا، هند، یونان و ایتالیا وجود دارد و کشت می شود. در کشور ما نیز رونق زیادی گرفته و شرکت های زیادی برای ثبت شرکت بسته بندی زعفران اقدام می کنند. این ادویه طلایی خواص مختلفی دارد که در ادامه به این خواص اشاره می کنیم.

برچسب ها : ثبت شرکت بسته بندی زعفران ثبت شرکت مراحل ثبت شرکت بسته بندی زعفران شرایط ثبت شرکت بسته بندی زعفران ثبت شرکت صادرات زعفران ثبت شرکتها

نویسنده : ثبت یکتا
۱۶ مهر ۱۳:۰۷ بعد از ظهر(6 ماه پیش)