ثبت شرکت در مناطق آزاد

ثبت شرکت در مناطق آزاد

منطقه آزاد چیست و چه محاسنی دارد؟

منطقه آزاد محدوده بندری و غیر بندری می باشد که طبق ماده 13 قانون مناطق ازاد تجاری- صنعتی جمهوری اسلامی ایران مصوب 7/6//62 اشخاص حقیقی و حقوقی که در مناطق ازاد مذکور به انواع فعالیت های اقتصادی اشتغال دارند نسبت به هر نوع فعالیت اقتصادی در منطقه از تاریخ شروع بهره برداری مندرج در مجوز به مدت 15 سال از پرداخت مالیات بر درآمد و دارایی ها معاف می باشند. مناطق آزاد مشمول مقررات جاری کشور متبوع خارج بوده وشامل مزایای همچون معافیت های مالیاتی_بخشودگی سود و عوارض گمرکی و عدم وجود تشریفات زاید ارزی و اداری و همچنین سهولت و تسریع در فرایند های واردات و صادرات با جذب سرمایه گذاری های خارجی و انتقال فناوری به توسعه سرزمین اصلی می باشد.

برچسب ها :

نویسنده : ثبت یکتا

ثبت شرکت در کیش

ثبت شرکت در کیش

انجام امور ترخیص و صادرات و واردات کالا و حق العمل این کار، توسط شرکت های سهامی خاص یا شرکت های بامسئولیت محدود در کیش انجام می شود. این شرکت ها، با ثبت شرکت در کیش می توانند از امتیاز 20 سال معافیت مالیاتی به شرط فعالیت در محدوده جزیره کیش، استفاده کنند. ما در ادامه مدارک برای ثبت شرکت در کیش و مراحل فعالیت بازرگانی را ذکر می کنیم. با ما همراه باشید.

برچسب ها : ثبت شرکت در کیش ثبت شرکت مدارک برای ثبت شرکت در کیش دریافت مجوز فعالیت اقتصادی

نویسنده : ثبت یکتا
۱۸ دی ۱۱:۱۰ قبل از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت در چابهار و هزینه ثبت شرکت در چابهار | ۵۴۰۷۱−۰۲۱

ثبت شرکت در چابهار و هزینه ثبت شرکت در چابهار | ۵۴۰۷۱−۰۲۱

مراحل ثبت شرکت در چابهار|مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در چابهار|مدت زمان ثبت شرکت در چابهار|هزینه ثبت شرکت در چابهار|سرمایه مورد نیاز جهت ثبت شرکت در چابهار

برچسب ها : ثبت شرکت ثبت شرکت در چابهار ثبت شرکت در منطقه آزاد چابهار

نویسنده : ثبت شرکت یکتا
۲۰ بهمن ۰۳:۱۱ قبل از ظهر(2 سال پیش)

ثبت شرکت در قشم

ثبت شرکت در قشم

جزیره قشم جزو یکی از مناطق آزاد ایران است و از نظر اقتصادی بازار مهمی برای کشور ایران می باشد. امروزه جزیره قشم، سرمایه گذاران بسیاری را به خود جذب کرده و پروژه های بزرگ تجاری، صنعتی و ... در این جزیره اجرا می شود. ثبت شرکت در قشم نسبت به سایر شهرها، آسان تر می باشد. در ادامه مدارک و مزایای ثبت شرکت در قشم را بیان می کنیم.

برچسب ها : ثبت شرکت در قشم ثبت شرکت ثبت شرکتها ثبت شرکت قشم مدارک ثبت شرکت در قشم مزایای ثبت شرکت در قشم

نویسنده : ثبت یکتا
۱۳ اردیبهشت ۱۸:۰۲ بعد از ظهر(2 سال پیش)